Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Audiogidas po Energetikos ir technikos muziejų – jau ir lenkų kalba

Tęsiantis Energetikos ir technikos muziejaus atsinaujinimui, pokyčiai neaplenkia ir esamų muziejaus ekspozicijų: jas siekiama pritaikyti kuo platesniam lankytojų ratui. Kovo mėnesį muziejų lankantys vilniečiai ir miesto svečiai jau gali naudotis atnaujintu audiogidu, ne tik papildytu nauja informacija apie muziejaus eksponatus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis, bet prabilusiu jau ir lenkų kalba.

Turistai iš Lenkijos pagal svečių iš užsienio skaičių muziejuje nuolat atsiduria pirmose pozicijose, muziejuje dažnai lankosi Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono lenkakalbiai gyventojai, ypač moksleiviai, tad tikimasi, kad audiogidu lenkų kalba bus aktyviai naudojamasi. Sekdami muziejaus ekspozicijose esančius specialius ženklus, lankytojai gali apžiūrėti visus audiogido maršruto sustojimus ir pažinti vertybes, saugomas muziejuje. Bendra audiogido įrašų trukmė kiekviena kalba – apie 25 minutes.

Naudotis audiogidu po Energetikos ir technikos muziejų dabar dar paprasčiau – greta garso įrašų pateikiami ir audiogido tekstai lankytojams su klausos negalia. Lankytojų patogumui už simbolinį nuomos mokestį muziejaus informaciniame centre galima gauti ausines.

Audiogido paslauga Energetikos ir technikos muziejuje yra nemokama ir prieinama per muziejaus svetainę: https://www.etm.lt/informacija-lankytojams/audiogidas/

Projektas finansuotas iš Vilniaus miesto savivaldybės lėšų.