Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Aurelijos Filipauskytės autorinių atvirukų paroda „Laikas žaisti?!“

Nuo birželio 1 d. kviečiame pamatyti Aurelijos Filipauskytės autorinių atvirukų parodą „Laikas žaisti?!“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), 2 a.

Retoriniu klausimu „Laikas žaisti?!“ parodos autorė Aurelija Filipauskytė ir jos mieli, žaismingi atvirukų personažai kviečia žiūrovus panirti į vaikystės prisiminimus ir, pasitelkiant vaizduotę, vėl patirti šio nerealaus pasaulio džiaugsmus ir nuotykius.

Nors pažangios technologijos atveria mums naujas, nepatirtas ir be galo viliojančias galimybės, nesinori pamiršti ir mielų, tradicinių dalykų, nešančių šilumą ir atgaivinančių prisiminimus apie stebuklingą vaikystės laiką. Viena iš tokių tradicijų neabejotinai yra „tikrų“, popierinių laiškų ar atvirukų rašymas ir jiems skirtos parodos. Prisipažinkime, kam iš mūsų nebūtų gera surasti savo namo pašto dėžutėje originalų, ranka rašytu tekstu atviruką? Arba pagaminti ir nusiųsti pačiam. Tad nebeužduokime sau klausimų dėl tinkamo „žaidimų“ laiko arba būtinybės, tiesiog žaiskime ir būkime laimingi.

Trumpai apie autorę: Tapytoja Aurelija Filipauskytė pradėjo kūrybinį kelią prieš 20 metų, atidariusi pirmą personalinę parodą P. Višinskio vardo viešojoje bibliotekoje. Nuo to laiko surengė daugiau nei 10 personalinių ir dalyvavo daugiau nei 20 bendrų parodų Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Trakuose, Anykščiuose, Ukmergėje. Jos tapybos darbai rado naujus namus Lietuvos privačiose kolekcijose ir už jos ribų. Paroda veiks iki liepos 2 d.

Taip pat prisegu A. Filipauskytės parodos plakatą bei L. Alchimavičienės paveikslo nuotrauką.

Saulėtų dienų!