Aurimos Dilienės knygos „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ pristatymas

Gegužės 7 d. 18 val. Vilniaus centrinė biblioteka kviečia stebėti tiesioginę Aurimos Dilienės knygos „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ pristatymo transliaciją. Autorę kalbins rašytoja Lavisa Spell (Auksė Šiugždinienė).

Aurima Dilienė – visame pasaulyje populiarių ir skaitomų ne tik Lietuvoje, bet ir verčiamų į užsienio kalbas, knygų „Laiškai iš Bordo” ir „Šeima – komandinis žaidimas” autorė. Su šeima – vyru Vaidotu ir vaikais – gyvena bei dirba Prancūzijoje, skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV. Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą-žaidimą „Septyni santykių dėsniai”. Konsultuoja internetu, veda interaktyvius seminarus, asmeninio augimo temomis publikuoja straipsnius interneto tinklalapyje www.aurimadiliene.com.

Knygoje „Privati praktika“ keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė, gydytoja psichoterapeutė, pasakoja dažniausiai jos profesineje praktikoje pasitaikančias, daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultacijų metu vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau, atrodo, beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina Jums papasakos, kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti norimo rezultato.
Autorė, lyg lietuviškasis Irvinas Yalomas subtiliai vedžioja skaitytoją vingiuotais psichoterapijos labirintais, ir tuo pat metu nuoširdžiai, atvirai ir betarpiškai dalinasi savo pačios gyvenimiška patirtimi, kasdienybėje patiriamais džiaugsmais ir nusivylimais taip, tarsi kalbėtum su artimu žmogumi, drauge.

Tiesioginę knygos pristatymo transliaciją galėsite stebėti čia.