Svarbi informacija
Biblioterapiniai skaitymai šeimoms Naujosios Vilnios bibliotekoje
Kviečiame į biblioterapinius skaitymus šeimoms „Mėlyno vakaro istorijos“ su psichoterapeute Daiva Žukauskiene Naujosios Vilnios bibliotekoje.
Į užsiėmimus kviečiame registruotis šeimas su mažamečiais vaikais. Kiekvienai šeimai skirtas 7 susitikimų ciklas. Užsiėmimai vyks 3 kartus per mėnesį.
Pirmo ciklo užsiėmimus pradedame balandžio mėnesio 5, 12, 19 dienomis 11.00-12.30 val. Formuojant grupes, susisieksime asmeniškai.
Apie biblioterapinius skaitymus:
Su kuo jums asocijuojasi mėlyna spalva?
Pabūkite vieną akimirką apgaubti mėlynos spalvos debesėlio. Pakvėpuokite. Nurimkite. Be išimčių visiems reikia ramybės ir taikos, kai kuriems dar atokvėpio, išklausymo ir supratimo. Mėlyna – tai ramybės ir taikos spalva, tai banguojanti jūra, brėkštanti giedra diena, tai gelmė, tyras šaltinio vanduo, tai mėlynas mąslus vakaras.
Kviečiame į septynių mėlynų rytų susitikimų ciklą, skirtą šeimoms su mažais vaikais (0-4 m.), į giluminį skaitymą taikant biblioterapijos metodą.
Rytmečio metu su knygos autore psichoterapeute Daiva Žukauskiene skaitysite „Mėlyno vakaro istorijos“ knygą. Kiekvienam susitikimui skirta vis nauja tema: kas yra meilė ir kaip galiu mylėti; kaip mes suaugę aiškiname vaikui pasaulio paslaptis ir tvarką; kiekviena žmogaus gyvenimo akimirka yra vertinga ir paženklinta meilės; kaip auginti vaiko savivertę; kaip patenkinti vaiko smalsumą ir skatinti pažinimą; žmogus gyvena protu, jausmais ir ketinimais; nemalonios tėvų pareigos ir atsakomybės.
Grupėje dalinsitės įžvalgomis, kelsite klausimus, ieškosite atsakymų, o vaikai greta žais ir klausysis istorijų.
Programa planuojama iki 2024 metų pabaigos, 3 kartus per mėnesį, kiekvienai šeimai skirtas 7 susitikimų ciklas, 1,5 val. trukmės.
Kviečiame registruotis: https://forms.gle/sn8iD7eiPzboxrj56
Formuojant grupes, susisieksime asmeniškai.
Lauksime Jūsų susitikimuose bibliotekos multisensoriniame kambaryje, adresu: Gerovės g. 1, Vilnius
Multisensorinis kambarys – aplinka, skatinanti jausti ir būti „čia ir dabar“, leis patirti gydančio pokalbio gylį, duos peno apmąstymams ir poslinkį taikios tėvystės link.