Čiurlionio namų choro pirmojo gimtadienio koncertas

Smagu pranešti, kad š. m. vasario 4 d. (antradienį) 19 val. M. K. Čiurlionio namų choras švenčia savo pirmąjį gimtadienį!

„Esame vienas jauniausių chorų Lietuvoje, tačiau per metus jau spėjome ir koncertuoti, ir keliauti po įvairius Lietuvos kampelius bei džiuginti klausytojus chorine muzika, o choro planuose dar gausybė kelionių, koncertų ir net konkursų!

Kviečiame visus ištikimus Čiurlionio namų choro renginių klausytojus ir tuos, kurie dar nėra jo girdėję į pirmąjį choro gimtadienį – koncertą ir išgirsti jaukioje, kamerinėje (beje atnaujintoje!) salėje skambantį chorą! Girdėsite neeilinę, specialiai gimtadieniui paruoštą choro programą, kurioje skambės įvairių stilių muzika pradedant nuo Renesanso ir baigiant šiuolaikine“ – choro vadovas, dirigentas Mantvydas Drūlia.

M. K. Čiurlionio namų choras – jaunas ir ambicingas kolektyvas, kurio narius vienija viena idėja – puoselėti M. K. Čiurlionio chorinį meną bei sudominti juo ir kitus. Taigi 2018 metais gruodžio 6 d. Čiurlionio namų choras atsirado būtent iš noro, kad M. K. Čiurlionio chorinė muzika Lietuvos ir užsienio kultūriniame gyvenime skambėtų dažniau ir būtų prieinama kiekvienam to norinčiam. Čiurlionio choras repetuoja Čiurlionio namuose, kur kažkada gyveno pats didysis menininkas.

 

Įėjimas laisvas.
M. K. Čiurlionio namai Vilniuje, Savičiaus g. 11

Daugiau informacijos apie renginį www.mkcnamai.lt