Dailininkės Rasos Abaravičiūtės tapybos darbų parodos „Sugertukai“ atidarymas

Balandžio 1 d., penktadienį, 18.00 val. kviečiame į dailininkės Rasa Abaravičiūtė tapybos darbų parodos „Sugertukai“ atidarymą Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6).

Parodos atidarymo metu koncertuos Lina MinOre, gitara pritars gitaristas Julius Stankevičius.

„Kai pabosta dirbti su popieriais, o akys pavargsta nuo kompiuterio ekrano. Kai po darbo norisi atsipalaiduoti ir nuveikti ką nors įdomaus. Taip mano gyvenime atsirado dailė.

Pradėjau tapyti namie, vėliau žinių ir įgūdžių įgijau kursuose pas dailininkę Kristiną Mažeikaitę, pabaigiau Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklos suaugusiųjų skyrių, dabar toliau kaupiu patirtį Ramunės Savickaitės gėlių tapymo kursuose.

Tapymas ant baltos drobės – kaip sugertukas: sugeriamos mano mintys, emocijos, nuotaika. Tapydama atsiriboju nuo kasdienybės, išgaruoja darbinis nuovargis. Tikiuosi, kad ir Jūs, žiūrėdami į mano darbus, atsipalaiduosite, pailsėsite, nors trumpam pamiršite kasdienius rūpesčius.“, –  save ir savo kūrybą pristato parodos autorė Rasa Abaravičiūtė.

Paroda Vilniaus centrinės bibliotekos 3 a. bus eksponuojama iki gegužės 1 d.

Renginio metu privaloma dėvėti medicinines kaukes arba FFP2 lygio respiratorius. Renginio metu gali būti fotografuojama.