Didysis Zumba maratonas – su tituluotais treneriais

Jau rugsėjo 26 dieną, šeštadienį, Lietuvos sostinėje įvyks vienas spalvingiausių Europos sporto savaitės renginių mūsų šalyje – „#BeActive Night – Zumba Party”. Šis Zumba maratonas rengiamas trečius metus iš eilės ir jis kviečia žmones saugiai ir sveikai pajudėti bei gauti gausybę teigiamų emocijų.

Visi puikiai pamena didžiuosius „#BeActive Night Zumba” renginius, kuriuose žmones pakerėjo ne tik ryškiausi Lietuvos Zumba meistrai, bet ir tokie visame pasaulyje žinomi treneriai kaip amerikietė Loreta Bates, garsusis serbų duetas Nevena&Goran bei kiti. Šiais metais taip pat buvo laukiama žvaigždė iš užsienio, bet dėl kelionių ribojimų kai kurios idėjos buvo atidėtos ateities renginiams. Nepaisant to, „#BeActive Night – Zumba Party” šiemet kiek pakeis formatą ir orientuosis į Lietuvos Zumba žvaigždes, kurios žada įspūdingus šou.

„Žmonės yra pasiilgę veiksmo, o Zumba yra sportinė ir sveikatinimo veikla. Šis maratonas suteikia labai daug pozityvumo. Visiems tai tarsi emocijų bomba. Kiekvienas čia ateina, išsikrauna ir jam gyvenimas tampa gražesnis. Labai gera matyti kai žmonės šoka iš visos širdies, reaguoja į trenerius. Neoninės lempos, spalvos, žmonių emocijos, trenerių charizma užveda nerealų vakarėlį. Matėme, kad šis renginys yra labai emociškas ir stiprus, todėl nusprendėme jo tradiciją pratęsti“, – kalbėjo viena renginio organizatorių ir viena ryškiausių Lietuvos Zumba žvaigždžių Augustina Juknė.

Šiais metais renginys vyks „Litexpo“ rūmuose Vilniuje. Didelės patalpos leis įgyvendinti visus saugumo reikalavimus. Tiesa, dėl susidariusios situacijos žmonių kiekis bus ribojamas.

Savo judesiais ir nuotaika žmones užburti šiemet pasiryžusi net 17 Lietuvos trenerių komanda. Kokybe abejoti net neverta, nes Lietuvos Zumba atstovai apie save jau yra pranešę visam pasauliui. Augustina Juknė ir Dovydas Veiverys praėjusiais metais nugalėjo „Zumba Fitness“ konkurse „Next Rising Presenter“ ir pateko tarp septynių finalo dalyvių (iš 900 dalyvių). Taip pat jie pirmą kartą istorijoje atstovavo Lietuvai tarptautinėje Zumbos konvencijoje Orlande (JAV). Tarp trenerių bus ir Vasilisa Tarasova – pirmoji atrinkta specialistė „Zumba Jammer“ statusu. Renginio dalyviams poilsiausi neleis ir žinoma renginių organizatorė, aktyvistė ir „Salsation“ programos „Elite” trenerė Kamilė Mazrimė bei kiti žinomi bei talentingi mūsų šalies treneriai.

„Labai smagu, kad šiemet surinkome trenerius iš įvairių Lietuvos kampelių. Su mumis bus treneriai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir kitų regionų. Kiekvienas treneris turi savitą stilių, muzikos pasirinkimą. Šis renginys yra puiki proga visiems treneriams pasirodyti ir pademonstruoti savo talentą“, – pridūrė A. Juknė.

Prieš didįjį renginį – 16.30-17.00 val. – vyks „Zumba Kids“ maratonas vaikams. Renginys vaikams ir jų tėveliams yra nemokamas, tačiau registracija – privaloma.

Didžioji net 2,5 val. truksianti #BeActive Night” treneruotė startuos 18 val.

Organizatoriai ragina visų, planuojančių dalyvauti šiame renginį, nepamiršti laikytis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų. Visiems atvyksiantiems bus matuojama temperatūra.

Pagal dabartinius valstybės nurodymus, iki pat renginio starto ir po jo privaloma dėvėti kaukes. Pačių užsiėmimų metu kaukės nebūtinos. Patalpos bus dezinfekuojamos, o žmonėms bus suteiktos galimybės naudotis dezinfekciniu skysčiu. Renginio erdvė – „Litexpo“ salė – yra apie 2000 kvadratinių metrų ploto, tad kiekvienas asmuo turės po didelį plotą 1 m atstumui palaikyti.

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.