Duris atvėrė atsinaujinus Karoliniškių biblioteka

Sausio 31 d. duris atvėrė atsinaujinusi Karoliniškių biblioteka (A. J. Povilaičio g. 20).  Karoliniškių gyventojų ir svečių patogumui šalia bibliotekos veikia knygomatas ir knygų grąžinimo dėžė, leisiantys užsakytus leidinius atsiimti ir grąžinti patogiau bet kuriuo paros metu. O spalvinga menininko Artiom Brančel iliustracija suteikia Karoliniškių mikrorajone esančiai bibliotekai gyvumo bei atspindi šios vietos ypatumus. Daugiau apie knygomatus čia: vcb.lt/knygomatai

Jau nuo pirmadienio lankytojai gali naudotis renovuotos bibliotekos Abonemento bei skaityklų paslaugomis, tėvai su vaikais – rinktis įdomiausias knygas Vaikų skyriuje. Kompiuterių skaitykloje veikia šeši viešosios prieigos kompiuteriai – čia internetu nemokamai naudotis gali visi panorėję. Periodikos mėgėjų laukia įvairus laikraščių ir žurnalų pasirinkimas, nepamiršti ir bibliotekoje mėgstantys mokytis ar dirbti lankytojai – bibliotekoje sukurtos 8 savarankiško darbo vietos, veikia bevielis internetas.

Karoliniškių biblioteka yra vienas iš šešiolikos Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos filialų. Per pastaruosius trejus metus vilniečius kasdien pasitinka neseniai renovuotos Tomo Zano, Dzūkų, Naujosios Vilnios, Grigiškių, Gerosios Vilties, Lazdynų bibliotekos bei vaikų biblioteka „Saulutė“.

Šešias dienas per savaitę veiksiančioje Karoliniškių bibliotekoje lankytojai galės rinktis iš daugiau nei 45 tūkstančių įvairių leidinių suaugusiems, vaikams, skaitantiems rusų, anglų ir kitomis kalbomis. Skolintis knygas į namus skaitytojai galės pasinaudoję visoje Lietuvoje galiojančiu skaitytojo bilietu, o jo neturintys – bibliotekoje įsigyti nemokamai.

Karoliniškių bibliotekoje taip pat planuojama rengti įvairius renginius, vietos bendruomenės narių parodas, kūrybines dirbtuves, kompiuterinio raštingumo mokymus, susitikimus su autoriais bei menininkais, kino filmų peržiūras. Skaitytojai čia bus aptarnaujami nuo pirmadienio iki penktadienio 10.00-19.00, šeštadieniais – 10.00-17.00.