Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Edukacinis renginys senjorams „Dizainas su gamta“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje

Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), Muzikos ir meno skaitykloje (1 a.) kviečiame senjorus dalyvauti edukaciniame renginyje „Dizainas su gamta“.

Renginio metu dalyviai bus kviečiami susipažinti su pagrindinėmis formomis gamtoje, sužinoti, kaip jos veikia, kurti prasmingus ženklus bei prisiminti ekonomiškumo ir ekologiškumo principus. Bus sudarytos sąlygos atsiskleisti kiekvienam bei atrasti kūrybingąją savo asmenybės pusę. Kiekvienas renginio dalyvis, padedamas kuratorių, sukurs dovaną sau arba draugui.

Renginio „Dizainas su gamta“ organizatoriai – viešoji įstaiga „12 brolių“, kuri siekia įtraukti įvairių visuomenės sluoksnių ir įvairaus amžiaus žmones į viso gyvenimo augimo procesą, mokytis per patirtį, analizuoti aplinką, tyrinėti gamtą ir kultūrą.

Visus norinčius dalyvauti kviečiame registruotis tel. nr. +370 5 2611 468, taip pat užėjus į Vilniaus centrinę biblioteką (Žirmūnų g. 6) Registracijoje ir informacijoje. Dalyvių skaičius ribotas.