„Elektrinė“ skelbia atvirą kvietimą atlikėjams 2024 m. vasarai

Praėjusį vasaros sezoną Energetikos ir technikos muziejaus stogo terasoje vyko koncertai, kuriuose pasirodė atlikėjai iš Ukrainos, Italijos, jauni bei jau žinomi kūrėjai, pristatyti du albumai, tarp jų – naujo žanro, epic-cinematic pop, albumas. Renginiai buvo atviri ir nemokami. Jų metu terasoje veikė kavinė „Elektrinė“, kuri dabar skelbia naują atvirą kvietimą atlikėjams 2024 m. vasaros sezonui.

2023 m. birželio–rugpjūčio mėnesiais muziejaus stogo terasoje pasirodė: Justė Kraujelytė ir Domibu, atlikėjas, fotomenininkas iš Ukrainos Make Like a Tree, italų multiintrumentalistė Gaia Mobilij, elektroninės muzikos kūrėjas KooperatiV su ugnies šou, grupė „Morėsakys“, duetai „Sun Francisco“ ir „Komforto zona“, dainininkė Agnė Buškevičiūtė pristatė epiško skambesio debiutinį albumą „New Start“.

Šią vasarą vėl kviečiame atlikėjus, bardus, instrumentalistus ir kitus garso menininkus – pristatyti savo kūrybą bei pasirodyti terasoje su įspūdingu vaizdu į sostinės panoramą. Muziejus atviras įvairaus žanro ir stiliaus kūrėjams bei menininkams.

Sąlygos: siūlome erdvę, aparatūrą, garsistą ir komunikaciją.

Paraiškų laukiame iki balandžio 30 d. el. paštu jone@etm.lt. Laiške prašome nurodyti atlikėją ar grupę, trumpai pristatyti numatomą programą ir prisegti kūrybos pavyzdžių. Daugiau informacijos – jone@etm.lt.

Koncertų galerija: čia ir čia.

Virtualus muziejaus turas – čia.