„Erasmus+“ projektas Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje

Įvyko trečioji tarptautinio „Erasmus+“ mobilumo projekto UIPEC C3 konferencija „Europos šalių amatų reikšmė tęsiant kultūrų tradicijas“ (The Value of European craftsmanship as a Transmitter of our culture“. Praktinėje konferencijoje dalyvavo 6 šalių (Ispanijos, Islandijos, Estijos, Dž. Britanijos, Čekijos ir Lietuvos) švietimo įstaigų mokytojai ir mokiniai. Kiekvieną dieną projekto partneriai dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose ir ekskursijose: rišo verbas, kūrė „šiaudinius sodus“ iš ekologinių medžiagų, meistravo ir kėlė inkilus, „Sūrioje pamokoje“ kūrė gaminius iš druskos masės, kepė kibinus Trakuose. Po edukacinių pamokų vykdavo pažintinės ekskursijos Vilniuje, Druskininkuose, Trakuose.

Balandžio 1 dieną Karoliniškių gimnazijoje vyko konferencijos uždarymo renginys, kuriame dalyvavo Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai ir jų mokytojai bei mokytojų akordeonistų kvintetas. Konferencijos uždaryme dalyvavo ir Vilniaus Karoliniškių seniūnijos seniūnas Tomas Lilas bei Karoliniškių bendruomenės atstovė Violeta Gedminaitė. Konferencijos uždarymo metu tylos minute buvo pagerbti žuvusieji už Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę kovoje su Rusijos agresija bei išreikšta parama Ukrainai.

Renginio pabaigoje buvo įteikti dalyvių pažymėjimai, išreikštos padėkos už dalyvavimą projektinėje veikloje bei įteikti atminimo suvenyrai.