Fantastinės nuotykių knygos „Akmenų sergėtojai. Žemė-oras“ pristatymas

Balandžio 28 d. 11 val. kviečiame į Fantastinės nuotykių trilogijos pirmosios dalies „Akmenų sergėtojai. Žemė-oras“ pristatymą Justiniškių bibliotekoje, Justiniškių g. 26A.

Renginyje dalyvaus knygos autorius Paul White.

Autorius apie knygą:

„Ši knyga – tai pirmasis mano debiutas kaip autoriaus. Pačiam nesitikint, knyga susilaukė jau daugybės neįtikėtinai gerų atsiliepimų, tad drįstu manyti, kad pavyko išleisti puikų kūrinį.

Pirmoji trilogijos dalis pasirodė tik vos prieš du mėnesius ir buvo pristatyta Vilniaus knygų mugėje.

Tai intriguojanti istorija apie amžiną blogio ir gėrio kovą, kurioje susipina nuotykiai, paslaptys, pavojai, žmogiški jausmai. Kaip knygą apibūdino viena iš redaktorių: „Tai tobula samplaika tokių kūrinių, kaip „Žiedų valdovas“, „Haris Poteris“ ir „Da Vinčio kodas“.“

Daug daugiau informacijos apie knygą galite rasti knygos Facebook paskyroje: www.facebook.com/akmenusergetojai

 

Trumpai apie autorių:

„Gimiau ir augau Šilutėje (Mažojoje Lietuvoje). Baigęs gimnaziją, išvykau studijuoti į sostinę ir čia pasilikau. Daugelį metų dirbau renginių organizatoriumi, renginių ir radijo laidų vedėju. Tiesa, renginius vedu ir dabar, tik ne taip aktyviai, kaip anksčiau. Taip jau nutiko, kad gyvenimas buvo pažėręs daugybę išbandymų (tikrai ne visi jie malonūs) ir įkopęs jau į ketvirtą dešimtį, pradėjau rašyti. Greitai pajutau, kad man tai puikiai sekasi ir po pirmųjų dviejų rašymo metų, gimė pirmoji mano knyga „Akmenų sergėtojai. Žemė-oras“. Ateinančią vasarą, tikiuosi skaitytojams pristatyti ir antrą šios serijos knygą, o kol kas, siekiu supažindinti Lietuvos skaitytojus su pirmąją dalimi.“

Šis renginys yra Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės programos dalis. 22-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė dedikuota tvarumo temai. Kas yra tvari biblioteka, kada biblioteką galima įvardinti kaip tvarią, kodėl bibliotekininkams ir bibliotekų bendruomenei ši tema yra svarbi? Balandžio 23–29 dienomis kviečiame dalyvauti bibliotekų renginiuose.

Renginio metu gali būti fotografuojama.