Festivalio „Alfavilnius“ puošmena – Eva Geist koncertas ant Tauro kalno

Balandžio 25-28 dienomis sostinės klubas „Opium“ kvies į trečiąjį muzikos festivalį „Alfavilnius“. Klubo komanda ragins išeiti iš sau įprastos Islandijos gatvės ir atrasti paralelinį Vilnių – sostinės erdves nakties kultūros ir aktualios elektroninės muzikos kontekste. Naujausias programos papildymas – nemokamas talentingos vokiečių atlikėjos Eva Geist pasirodymas ant Tauro kalno penktadienį.

„Britų grupės C.A.R. pasirodymas toje pačioje vietoje pernai tapo labai ryškiu festivalio akcentu. Džiaugiamės, kad šiais metais iš jos estafetę perims ne mažiau įdomi atlikėja Eva Geist. Neabejojame, kad melancholiška jos muzika nuo gražiausios miesto panoramos skambės ypač svajingai ir taps puikia dovana „Alfavilnius“ dalyviams bei visiems vilniečiams,“ – teigė festivalio organizatoriai.

Berlyne gyvenanti ir kurianti elektroninės muzikos kompozitorė – ne vienintelė viešnia „Alfavilnius“ programoje. Kitą savaitgalį į sostinę taip pat atvyks muntiinstrumentalistė „Sapphire Slows“ iš Tokijos bei selektorė Mozhgan iš San Francisko. Joms kompaniją palaikys solidus vyrų būrys, kurį sudarys užsienio atlikėjai ir vietiniai „Opium“ artimieji.

2017-ais startavęs su pirmąja istorijoje tiesiogine „Boiler Room“ transliacija internetu, šiais metais „Alfavilnius“ pasiūlys net aštuonis renginius – tarp jų lokacijų atsidūrė Užupio meno inkubatorius, muzikinis baras „Amadeus“, baras-reiškinys „Marsas“ ir kitos Vilniaus vietos. „Alfavilnius“ prasidės ketvirtadienį vienoje seniausių Vilniaus turgaviečių. Po Halės skliautais „Opium“ renginių serijos „Juoduomenė“ kvietimu koncertą surengs niūriai svajingos elektronikos grupė iš Vokietijos „Die Wilde Jagd“.