Festivalio „Tai – aš“ renginiai

Penktadienį: 

(NE) BARDAI BARDIŠKAI

Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia

Spalio 22 d. 18 val.

Dalyviai:
Choras „Melomanai“ kartu su Neda Malūnavičiūte bei Olegu Ditkovskiu
Saulius Bareikis, Jokūbas Bareikis su žmona Dominyka bei dukromis Barbora, Severija ir Liucija.
Festivalio užsienio svečiai:  Evelyne Gallet (Prancūzija), Brett Perkins (JAV), Emma O‘Reilly (Airija)!

Daugiau: (NE) BARDAI BARDIŠKAI | Facebook


„Tai – aš“ naktinėjimai

Vieta: Vilniaus mokytojų namai

Spalio 22 d. , 19 val.

„Naktinėjimų“ scena – puiki proga pradedantiesiems kūrėjams pasidalinti savo kūryba, būti pastebėtiems ir išplaukti į platesnius kūrybinius vandenis „Naktinėjimai“ įdomūs ne tik klausytojams, kurie galės pamatyti pirmuosius dainų autorių ir atlikėjų, bei poetų kūrybinius bandymus, bet ir patiems kūrėjams – čia svarbu ne tik tai, kas vyksta ant scenos, bet ir už jos – tokie renginiai yra puikus būdas skirtingų meninių sferų atstovams megzti kūrybines pažintis.

Daugiau: „Tai – aš“ naktinėjimai | Facebook

 

Šeštadienį: 

Bardazmus

Vieta: Vilniaus mokytojų namai

Spalio 23 d. nuo 10 val.

Festivalis „Tai – aš“ jaunuosius muzikos kūrėjus, kompozitorius, poetus kvies į jau tradiciją tapusias muzikines dirbtuves – „Bardazmus“. Šias dirbtuves ves festivalio užsienio svečiai: „Grammy“ nominantas, dainų rašytojas – Brett Perkins (JAV) bei Emma O‘Reilly (Airija), kuri muzikos kritikų lyginima su tokiais vardais kaip Kate Bush, Tori Amos bei Laura Marling.

Registracija: „Bardazmus“ International Workshop 2021 (google.com)

Daugiau: BARDAZMUS | Facebook

 

MUZIKINĖ UOGIENĖ | Bardai visai šeimai

Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia

Spalio 23 d. 12 val.

„Tai – aš“ koncertas „Muzikinė uogienė“ ragins kaupti koncerto metu gaunamus geruosius muzikinius vitaminus, užkonservuoti juos ir mėgautis sukauptomis prisiminimų atsargomis visą žiemą! Šiais metais šiame mažiems ir dideliems skirtame koncerte pasirodymus surengs Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai.

Daugiau: MUZIKINĖ UOGIENĖ | Bardai visai šeimai | Facebook

 

Kranto dainos

Vieta: Vilniaus mokytojų namai

Spalio 23 d. 18 val.

Vilniaus Mokytojų Baltojoje salėje vyks jaukus poetiškos lietuviškos dainos koncertas. Skambės Dalios Vaicenavičienės autoriniai romansai ir dainuojamosios poezijos kūriniai. Dalia labiau žinoma kaip tradicinės muzikos atlikėja, folkloro tyrinėtoja ir pedagogė, didelės muzikuojančios šešių vaikų šeimos mama. Geriausiai lietuviškos muzikos klausytojai pažįsta smagią indiefolk stiliaus grupę ,,Kūjeliai“, kurios pagrindiniai atlikėjai yra broliai Julius ir Andrius. Jautrios, savitai atliekamos Liucės kūrybos dainos taip pat sutraukia daug klausytojų.

Daugiau: Kranto dainos | Facebook

 

Sekmadienį: 

Kaip gimsta daina | Muzikinė edukacija – koncertas šeimai

Muzikinės edukacijos užsiėmimai – tai kūrybinė erdvė, kurioje įsitrauksime į muzikinę istoriją, susipažinsime su įvairiais muzikos instrumentais, lavinsime savo vaizduotę, ritmiką ir drauge atsakysime į klausimą – „kaip susidraugauja muzika ir eilėraštis?“. Šias dirbtuves ves – Gintarė Bauerytė – dainų autorė ir atlikėja, studijavusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o šiuo metu tęsianti muzikos terapijos magistro studijas Vilniaus universitete. Gintarė kuria autorines dainas, aktyviai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose dainuojamosios poezijos konkursuose ir festivaliuose, veda muzikinius užsiėmimus vaikams.

Daugiau: Kaip gimsta daina | Muzikinė edukacija – koncertas šeimai | Facebook

 

Nuo 2003 metų festivalį rengia – Vilniaus mokytojų namai.
Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė