Festivalis HELIUM tęsiasi, ko nepraleisti programoje likusias dienas. II dalis

Tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje toliau tęsiasi ir vyks iki rugsėjo 15 dienos, jo programoje skirtingi, aktualūs, įkvepiantys, įtraukiantys šiuolaikinio cirko pasirodymai. Pirmas festivalio dienas jau įvyko Didžiosios Britanijos trupės „Fauna Circus“ darbo pasaulinė premjera, festivalio lankytojai taip pat galėjo išvysti hipnotizuojantį, minimalistinį švedų kūrėjo Emil Dahl žongliravimo pasirodymą „Holy“ bei esčių merginų komandos „Big Wolf Company“ liaudies dainų ir istorijų įkvėptą, humoro kupiną pasirodymą „Three Sisters“.

Pirmadienį festivalis pradės su akrobatikos edukacija skirta suaugusiesiems, kuria ves prancūzų kūrėjai „Collectif sous le manteau“. Šių prancūzų kolektyvo pasirodymas „Monstro“ ir taps finaliniu festivalio akcentu. Pasirodymą apie kiekviename mūsų gyvenančius vidinius monstrus bus galima išvysti antradienį bei trečiadienį.

(197) Monstro | Collectif Sous le Manteau – YouTube

Antradienį festivalis taip pat kvies į prancūzo bei portugalo pasirodymą „Wake Up“, kuriame susijungia šiuolaikinis šokis su šiuolaikiniu cirku, o pasirodyme atlikėjų bendravimas yra dramatiškas ir vystosi gestų ir akrobatikos pagalba.

Visa festivalio programa: menuspaustuve.lt

Festivalio užsienio programos bilietai: tiketa.lt

Baltijos šalių festivalio programa nemokama.

Festivalio programą remia: Lietuvos Kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, Prancūzų institutas Lietuvoje.