FESTIVALIS „PO SAULELĘ Į ŠIRDELĘ“ 2024

2024 m. gegužės 31 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje įvyko socialinių partnerių festivalis „Po saulelę į širdelę“, skirtas suteikti lygias galimybes visiems vaikams ir jaunuoliams išreikšti save šokio, muzikine, vokaline ir kita menine kūryba, nepaisant jų talentų, gebėjimų, tautybės. Festivalyje dalyvavo vaikai, jaunimas, suaugusieji iš visos Lietuvos (šį kartą iš Alytaus, Vilniaus, Kauno) ir visus suvienijo bendros edukacinės veiklos, pasirodymai, draugystė.

Dalyviai ir svečiai dalyvavo net 10 įvairiose edukacinėse veiklose, meninę programą pristatė 10 atlikėjų ar kolektyvų. Renginio vedėjas ir gatvės cirko artistas – Viačeslavas Mickevičius. Festivalį atidarė Saulius ir Donatas Petreikiai.

Pagrindiniai šio festivalio socialiniai partneriai: Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla ir BĮ „Vilniaus lakštingalos namai“.

Netrūko džiugių akimirkų, naujų patirčių ir puikių emocijų. Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei už pagalbą ir paramą, socialiniams partneriams, visiems dalyviams ir svečiams. Dalinamės šio festivalio akimirkomis.