Grafinio dizainos mokymai

Vartojame akimis, o informacijos jūroje dėmesį skiriame tik skaniausiems kąsneliams. Todėl net vertingiausia žinutė – apie nuostabią parodą, neįtikėtiną socialinį tikslą, gatvėje dalinamą kriptovaliutą – turi būti pateikta vizualiai tinkamai. Ką jau kalbėti apie rėmėjus ir partnerius, kurie sutinka save asocijuoti tik su tinkamai įpakuotomis iniciatyvomis. Anokia paslaptis: nevyriausybinis ir kultūros sektorius stokoja biudžetų ir dažnai kompetencijų rinkodarai, grafikos dizainui, įvaizdžiui ir komunikacijai.

Ačiū internetui ir globalizacijai – atsiranda vis daugiau kasdieniam vartotojui pritaikytų grafinės komunikacijos įrankių ir resursų. Todėl mokymų metu analizuosime, kaip veikia dizaino pasaulis iš praktinės pusės, sužinosite ar grafinis dizainas gali pagerinti jūsų organizacijos rezultatus, suvoksite kaip efektyviai ir neskausmingai koordinuoti dizaino procesus.

Mokymai, skirti NVO ir kultūros sektoriaus darbuotojams, kasdien dirbantiems su idėjų pristatymu ir komunikacija.

 

Programa bus skelbiama netrukus.

Mokymai yra nemokami. Mokymai dalinai finansuojami Vilniaus miesto savivaldybės.

Kaip tai vyks
– Aptarsime grafinio dizaino svarbą jūsų projektams ir veiklai
– Suvoksime, kas yra grafinė higiena
Skaičiuosime nepaskaičiuojamus dalykus – kaip gražus paveikslėlis gali atnešti pamatuojamą naudą
– Mokysimės planuoti įvaizdžio kampanijas
– Pažinsime patogius (ir dažnai nemokamus) online įrankius

 

Nauda
– Išmoksite susišnekėti su dizaineriais ir kūrybos žmonėmis bei pažinsite jų valiutą.
– Padidės efektyvumas ir kokybė, formuojant dizaino ir kūrybinius užsakymus (brief’ai).
– Gebėsite pilnavertiškiau vertinti jums atliekamus vizualinius darbus.
– Augs idėjų pasiekiamumas ir pasitikėjimas jūsų veikla/

Lektoriai
– Birutė Bikelytė. Grafikos dizainerė, iliustratorė, edukatorė ir dėstytoja. Post-disciplininio dizaino studijas baigė University of London, Goldsmith College, kur į edukacinius procesus pradėjo žiūrėti kaip į dizaino praktiką. Grafikos dizaino srityje už pakuotės, leidinių dizaino darbus su komandomis yra pelniusi Lietuvos dizaino apdovanojimus (Adrenalinas, Nacionaliniai pakuotės apdovanojimai, ADC*LT), tiek tarptautinius (Golden Hammer, Dieline, D&AD).

– Sergej Grigorjev. Veikia kultūros srityje 12 metų, organizuodamas Japonijos kultūros festivalį nowJapan, Lietuvos kūrybiškumo pristatymą Tokijuje, naujųjų medijų projektus. Tuo pačiu Sergej dirba kaip grafikos dizaineris ir meno vadovas. Būdamas kultūros, NVO ir dizaino laukų sankirtoje, Sergej perteiks subalansuotas praktines žinias apie grafinę komunikaciją kultūrinėms ir socialinėms iniciatyvoms.

Registracija
– Registracija atvira iki rugsėjo 30 d. arba tol, kol užsipildys mokymų grupė.
Nuoroda: https://forms.gle/3xbtSG1432Uy55Hi6

Mes ir partneriai
Organizatoriai: VšĮ „Artišokai“ ir VšĮ „Kultūrinės ir organizacinės idėjos“. Partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Naktinis Vilniaus avilys.

Dalyviai prašomi laikytis visų sveikatos saugumo priemonių bei dėvėti veido kaukes.