Į kino sales sugrįžti vėl kviečia Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo kino festivalis!

Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo kino festivalis, šiemet vyksiantis jau septynioliktąjį kartą, pakvies sugrįžti į kino sales jau gruodžio 9-18 dienomis!

„Praėjusiais metais prie ekranų vaikų ir jaunimo auditoriją kvietėme nuotoliniu būdu, jie filmus žiūrėjo namų kino platformose, džiugu, kad šiais metais galime vėl pakviesti į kino teatrų sales ne tik filmų peržiūroms, bet ir gyvam bendravimui! Kasmet stengiamės atrinkti vertus dėmesio vaidybinius ir animacinius filmus, o šių metų festivalio programoje jauniausiems žiūrovams skirti filmai iš Serbijos, Kroatijos, Bulgarijos, Slovakijos, Nyderlandų, Vokietijos, Prancūzijos, Čekijos, Norvegijos, Estijos bei Lietuvos!“,- apie programą pasakoja kino festivalio direktorė Lina Užkuraitytė.

Kruopščiai atrinkti Vilniaus tarptautinio vaikų ir jaunimo kino festivalio programos filmai, tinkami visai šeimai kvies pasinerti į nuotykius, bet taip pat nagrinės ir rimtas šeimos santykių temas, draugystės ir pasiryžimo įgyvendinti savo svajones svarbą, emigrantų vaikų integracijos sunkumus bei nukels į netikėtas Kalėdų atostogas!

„Smagu, kad šių metų programoje turime ir išskirtinį režisierės Inesos Kurklietytės filmą „Drugelio širdis“, kuris papasakos apie ypatingą berniuką Juozapą ir jo paslaptį, atskleis tikros vaikų draugystės kuriamus stebuklus“,- dalinasi kino festivalio programos sudarytoja Lina Užkuraitytė.

(120) A Butterfly’s Heart | Official Trailer [ENG SUB] – YouTube

Vilniaus tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis šiais metais ne tik Vilniaus Paupio ir senamiesčio kino teatruose „Pasaka“ bei kino centre „Skalvija“, bet ir Kauno kino centre „Romuva“, Panevėžio kino centre „Garsas“, Klaipėdos gero kino namuose „ArleKinas“ bei Ukmergės kultūros centre bei kituose Lietuvos miestuose!

Šis kino festivalis tradiciškai paragins vaikus ir jaunimą tapti svarbiais kino žiuri komisijos nariais, kurie galės išrinkti geriausius šių metų festivalio filmus! Norint tapti komisijos nariu, iki gruodžio 5 d. vakaro reikia užsiregistruoti čia – https://bit.ly/VaikųIrJaunimo_KinoŽiuri.

Visa festivalio informacija – www.kidsfestival.lt

Festivalį remia Lietuvos kino centras, Vilniaus miesto savivaldybė.

Festivalis Vilnius 700 jubiliejaus dalis.