Kartu tikrai galima: Vilniaus gimnazistai nemokamai padės sunkiau besimokantiems moksleiviams

 

Prasidėjus naujiems mokslo metams tėvams tenka vėl susirūpinti savo vaikų mokslais. Nors kiekvienas norėtų, kad jų vaikas mokėtų viską ir jam viskas sektųsi, neretai tai priklauso ne nuo pačių tėvų. Tik kai kurie gali sau leisti mokėti dideles sumas ir vesti vaikus pas privačius korepetitorius, tad organizacijos „Kartu tikrai galime“ savanoriai turi išeitį visiems. Kiekvieną sekmadienį  5-8 kl. Mokiniams mokytis nemokamai padės savanoriai gimnazistai.

Organizaciją „Kartu tikrai galime“ 2018 metų lapkričio mėnesį įkūrė patys moksleiviai – Vilniaus licėjaus gimnazistai. Pirmojo sezono pabaigoje šios organizacijos programa veikė jau penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose ir Jonavoje. Šiais metais programą planuojama pradėti dar keturiuose: Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje ir Vilkaviškyje. Pagrindinis projekto tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui nemokamai siekti aukštesnių  mokymosi rezultatų. Didžiausias organizacijos išskirtinumas – tai jaunieji „mokytojai“.  Sekmadieniais  padėti 5-8 klasių mokiniams atvyksta apie 350 savanorių – gimnazistų, kurie kartu su vaiku mokosi, sprendžia uždavinius, aiškinasi namų darbus.

Registruotis dalyvauti šioje programoje galima bus jau nuo rugsėjo 2 dienos. Pirmasis mokinių ir savanorių susitikimas Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose bei Jonavoje įvyks spalio 6 dieną. Naujuosiuose miestuose atidarymai įvyks kiek vėliau: spalio 13 dieną – Klaipėdoje,  spalio 20 dieną –  Panevėžyje.  Šiais metais programoje gali dalyvauti dar daugiau pagalbos ieškančių dalyvių bei norinčių padėti savanorių. Registracija vykdoma organizacijos internetiniame puslapyje www.kartutikraigalime.lt.  Vaikams tai puiki galimybė pasimokyti iš panašaus amžiaus moksleivių, su kuriais visai lengva atrasti bendrų interesų, o savanoriai, išbandę save šioje programoje, pradeda dar labiau gerbti savo mokytojus.  Visa tai patirti bus galima jau spalio mėnesį – naujojo „Kartu tikrai galime“ sezono metu.