Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Kirtimų kultūros centre gruodžio 9 d. 14–17 val. vyks kalėdinių dovanų dirbtuvės „Kalėdų kirčiai“

Artėjant Kalėdoms visus norinčius pasigaminti kalėdinių suvenyrų ar dovanėlių bei gerai praleisti laiką sukvies kalėdinių dovanų dirbtuvės „Kalėdų kirčiai“.

Renginio metu lankytojus džiugins spalvinga bei patraukli programa:

Šviečiančių girliandų dirbtuvės

Visi norintys galės pasigaminti unikalią šviesos girliandą, kuri papuoš namus ir apšvies tamsų prieškalėdinį laikotarpį. Dalyviai gali atsinešti ir savo medžiagų, iš kurių būtų kuriamos girliandos – senų CD diskų, vielučių, izoliacijos, plastiko gaminių ir kt.

Šių kūrybinių dirbtuvių vedėja – medijų menininkė Elena Sakalauskaitė, kurianti šviesos instaliacijas, videoprojekcijas, dalyvaujanti parodose ir festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje, vedanti seminarus ir dirbtuves ekologijos, kūrybiškumo temomis vaikams ir suaugusiems.

Šventinių vainikų dirbtuvės

BUKETAI visada turi gražiausių sezoninių gėlių ir idėjų. Po šiuo vardu slypintis duetas – Ignė ir Aurimė Aleksandravičiūtės padės pasigaminti stilingą vienetinį šventinį vainiką, papuošiantį bet kuriuos namus švenčių laikotarpiu.

Atvirukų gamybos dirbtuvės

Dirbtuvių metu dalyviai galės pasigaminti unikalių atviručių šventiniams sveikinimams naudodami linoraižinio techniką. Tai padaryti padėsianti grafikė, animacijų bei leidinių iliustratorė Milda Karpavičiūtė kviesdama dalyvius į atvirukų dirbtuves žada, kad bus ryšku ir spalvota.

Šventinių žvakių gamybos dirbtuvės

Žvakdirbystės dirbtuvėse Amatauk kolektyvas dalyvius supažindins su senuoju žvakių liejimo amatu ir skirtingais žvakių gamybos būdais. Kiekvienas turės progą pasigaminti savo rankų darbo, natūraliu bičių vašku kvepiančią žvakę, kuri gali nudžiuginti per šventes, tapti puikia dovana draugui ar artimajam!

Šventinę atmosferą kurs vinilinių plokštelių traškesiai, o pabaigai vietoje eglutės centro kiemelyje įžiebsime instaliaciją, kurią sukurs instaliacijų kūrime besispecializuojanti MPD-Auṃ komanda. Taip simboliškai bus pažymėta žiemos ir šventinio laiko pradžia.

Renginys skirtas įvairaus amžiaus auditorijai, taigi kviečiame ateiti su draugais ar šeima, o visus atėjusius mes pavaišinsime kava ir arbata!

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija į dirbtuves: https://goo.gl/forms/hqWlL1LB8VB9BPB33

Renginio vieta: Kirtimų kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 69 (netoli Oro uosto).

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/543090592740150/

„Kalėdų kirčiai“ – renginių ciklo „Kalėdos sostinėje 2017“ dalis