Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Koncertas TU LIETUVA – TU MANA

2018 m. liepos 3 d. 20 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasą drebins grupė KITAVA su specialiai, Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui, paruošta išskirtine ir vasariška gyvo garso programa TU LIETUVA – TU MANA.

KITAVA išsiskiria tik gyvai atliekama lietuviška muzika, liaudies dainų interpretacijomis bei savo autorinėmis dainomis.

Grupės atliekamoje muzikoje lietuviškos folk muzikos intonacijos pinasi su šiuolaikinės muzikos ritmika, melodika bei instrumentuotėmis. Todėl skambanti muzika artima post folk bei world music stilistikai.

Nesibaigiančių grupės kūrybinių ieškojimų rezultatas – pristatoma vasariška muzikinė programa TU LIETUVA – TU MANA, kurioje profesionaliai ir išradingai varijuojami muzikos stilių sąskambiai, atliekamą muziką darantys nenuobodžiu muzikiniu – emociniu užtaisu.

Atnaujintoje programoje skambės naujausi, dar negirdėti grupės kūriniai, bei pačios seniausios ir geriausios, klausytojų pamėgtos dainos.

KITAVOS programa puikiai įsilies į tuo metu vykstančią Lietuvos šimtmečio dainų šventės programą „Vardan tos…“

Kviečiami ir laukiami visi klausytojai bei dainų šventės dalyviai, kurie turės proga ne tik pasiklausyti, bet ir būti aktyviais vakaro dalyviais.

Renginio dieną bilietai brangs.