Konkursas „Pagamink Lietuvos vienį“

 

Kas tai? Puoselėdami Lietuvos pilietiškumą ir istorinę atmintį bei siekdami viešinti Lietuvos valstybinius simbolius siekiame paskatinti gaminti “Lietuvos vienį”.  #Lietuvos vienis   arba kaip mes kartais vadiname #Vienybės vėliavėlės – tai Lietuvos valstybės simboliai – LR trispalė vėliava, Lietuvos įstorinė vėliava ir lLietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vėliava (Vėliava su Gediminaičio stulpais).

Kodėl? Vadovaudamiesi posakiu “Jei tik vėliava gyvena visuomenėje, ji tampa jos atpažinimo, tapatumo ženklu” todėl siekiame, kad konkurso dalyviai “Lietuvos vienius” dalyviai gamins ne tik konkursui bet ir savo asmeniniams poreikiams, dalins draugams ir pažįstamiems. Tuo tarpu konkurso metu pagaminti #Lietuvos vieniai   bus dalinami neatlygintinai LKA Keliautoju klubo organizuojamu renginiu metu Lietuvos ir užsienio piliečiams.

Mintis: Šventėms, kad turėtume kuo pasipuošti ir draugams padovanoti simbolinę dovanėlę, susirinkę prie darbinio stalo pasigaminsime patys Lietuvos vienius:

Gamyba

Pageidaujantiems dalyviams bus suteiktos visos reikalingos priemonės, bei bus parodoma kaip padaryti #Lietuvos vienį. Dalyviai komandomis arba individualiai turės pagaminti kuo daugiau ir svarbiausia kuo kokybiškiau #Lietuvos vienius.

Minimalus gamybos kiekis 100 vnt. Loterijos būdu atrinksime dalyvius kuriems įteiksime LKA KK prizus.
– Įžanga apie Lietuvos vienį, jo atsiradimą.
– Mokymai, kaip reikia gaminti.
– Gamybos proceso organizavimas ir gamyba.
– Kokybės kontrolė.
-Svarstome galimybę mokyti gaminti „Lietuvos vienius Nuotoliniu būdu, bei laukiame pasiūlymų, kaip šia mintį realizuoti.

Renginio metu:
– Prieš ir po patalpas ir medžiagas dezinfekuojame
– Visos medžiagos ir priemonės bus pateiktos
– Kava ir arbata vaišina klubas
– Turėti savo karštų klijų pistoletą
Vietų skaičius ribotas, pageidaujantiems būtina registruotis: REGISTRACIJA – SPAUSTI ČIA