Kūrybinės dirbtuvės „Popieriaus kelias per Europą“ | Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Ar žinojote, jog norint pagaminti 1 toną popieriaus, reikia iškirsti net 24 medžius? O ar pagalvojote, jog didžiąją dalį popieriaus galima perdirbti ir panaudoti dar kartą?
Kviečiame prisidėti prie popieriaus perdirbimo ir balandžio 26 d. 17.30 val. dalyvauti popieriaus gaminimo edukacijoje „Popieriaus kelias per Europą“. Edukacijos metu galėsite susipažinti su visu gaminimo procesu bei pasigaminti popieriaus lakštą patys. Iš pagaminto popieriaus dirbtuvių metu, turėsite galimybę pasigaminti skirtuką „Europos istorija mano knygoje“.
Dalyvių skaičius ribotas. Registruotis į edukaciją galite čia.
Lauksime Jūsų Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6
Popieriaus perdirbimo edukaciją ves Alma Bureikienė, menų studijos „Spalvų juokas“ įkūrėja, dailės ir keramikos mokytoja, konferencijų moderatorė, edukatorė ir kūrėja.
Balandžio 23–29 d. tradiciškai vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė (NLBS). Kasmet nuo 2001 m. Bibliotekų savaitė vienija bibliotekininkų bendruomenę, pristato bibliotekų veiklas visuomenei, kviečia švęsti savo profesiją. 2024-aisiais pasirinkta Europos Sąjungos metams paminėti skirta tema „Europos šeimoje“.
Kviečiame dalyvauti Vilniaus centrinės bibliotekos ir padalinių renginiuose.
Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.