Kviečiame registruotis ir dalintis kvietimu!

Kviečiame V-XII klasių ir profesinių mokyklų mokinius bei kolegijų studentus dalyvauti jau KETVIRTUS metus yksiančiame floristikos darbų konkurse „Dūzgiam Kalėdas sode!” .

Vilniaus universiteto botanikos sodas skelbia konkurso dalyvių registraciją iki lapkričio 20 d. Praėjusiais metais floristikos Kalėdines puošmenas sode kūrė daugiau kaip 50 vidurinių ir profesinių mokyklų mokinių iš 9 Lietuvos miestų ir miestelių!

Tačiau šiais metais situacija šalyje keičia įprastą kokurso eigą. Abu darbus – ir namų, ir konkursinį, – dalyviai atliks namuose ir pristatys į VU Botanikos sodo Muziejų iki lapkričio 26 d. Jaunųjų kūrėjų floristikos darbai bus eksponuojami:  1) arba VU Botanikos sodo Kairėnuose Muziejuje, 2) arba bus paruošta darbų nuotraukų e-paroda ir eksponuojama  www.botanikos-sodas.vu.lt bei FB paskyroje lapkričio 28–gruodžio 13 d.

2020 m. konkurso eiga:

Registracija   2020 m. lapkričio 4–20 d.
Darbų atlikimas ir atvežimas į VU Botanikos sodą Kairėnuose   Iki 2020 m. lapkričio 26 d.
Konkurso darbų vertinimas   2020 m. lapkričio 27–28 d. darbus vertina Komisija
Darbų paroda Muziejuje (arba e-paroda www.botanikos-sodas.vu.lt) , Lankytojų ir VU Botanikos sodo laureatų rinkimai   2020 m. lapkričio 28–gruodžio 13 d.
Apdovanojimai ir šventė (jeigu leis situacija šalyje)   2020 m. gruodžio 13 d., sekmadienį, 15 val.

 

Keturių grupių dalyvių laukia ne tik I-III vietų laureatų apdovanojimai, bet ir papildomi prizai. Konkurso tikslas – populiarinti floristikos meną, ugdyti ir skatinti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, meninės interpretacijos poreikį, ekologinį švietimą ir pagarbą aplinkai.

Siunčiame KONKURSO TAISYKLES ir DALYVIO ANKETĄ, taip pat visa informacija skelbiama:

https://www.botanikos-sodas.vu.lt/news/402/42/Registruojame-konkurso-D%C5%AAZGIAM-KAL%C4%96DAS-SODE-dalyvius

 

LAUKSIME DALYVIO ANKETŲ el. paštu Rasa Ryliškienė ([email protected])

 

2020 DUZGIU KONKURSO TAISYKLES

Dalyvio-anketa-2020