Kviečiame savanoriauti pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje Tarptautinėje fizikos olimpiadoje

2020 m. liepos 18–26 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė fizikos olimpiada (IPhO) 2020 –  pirmas toks pasaulinės reikšmės jaunųjų fizikos srities specialistų renginys. Organizatoriai siūlo prisijungti prie tarptautinio lygio renginio ir įgyti neįkainojamos patirties savanoriaujant.

Šis tarptautinis renginys daugeliui jaunųjų mokslininkų yra mokslinės karjeros pradžia, o ir savanorystę atliekantiems – neįkainojama patirtis ir galimybė užmegzti tarptautinius ryšius. Net 150 įvairių sričių entuziastingų ir atsakingų savanorių bus atrinkti reprezentuoti mūsų šalį šiame renginyje.

IPhO 2020 organizatoriai ieško savanorių Organizaciniam komitetui, norinčių prisidėti prie viso renginio įgyvendinimo organizacinių klausimų sprendimo, taip pat ir Akademinio komiteto savanorių, kurie būtų atsakingi už techninį olimpiados užduočių rengimo vykdymą, laboratorijų paruošimą. Dar viena pozicija, kurioje siūloma atlikti savanorystę ir tapti Lietuvos ir renginio ambasadoriais – Delegacijų vadovų grupė, bendradarbiausiantys su užsienio delegacijų atstovais visos olimpiados metu.

Tarptautinė fizikos olimpiada kviečia ne tik fizikos, bet ir kitomis sritimis besidominčius entuziastus, kurie nori išbandyti savo jėgas tarptautinio lygio renginyje. Daugiau nei šimtas savanorių, prisijungę prie Mokinių delegacijų grupės, turės galimybę susipažinti su užsienio svečiais, kartu vykti ir lydėti delegatus į renginius bei ekskursijas. Išskirtinė galimybė suteikiama Medijų srities savanoriams, kurie prisidės prie nuoseklaus informacinio turinio kūrimo tarptautinio lygio renginyje.

Savanorių atrankoje Tarptautinėje olimpiadoje dalyvauti gali visi asmenys, kurie renginio metu bus sulaukę 18-os metų. Daugiau informacijos apie renginį, savanorių pozicijas ir registracijos anketą savanoriams rasite paspaudę ant nuorodų. Registracija vyksta iki vasario 29 dienos.

Renginį organizuoja Lietuvos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Vilniaus universitetas ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Renginį globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

Į visus rūpimus klausimus atsakys:

IPhO 2020 Savanorių koordinatorė

Agnė Andriuškevičienė

El. paštas: agne@ipho2020.lt

Tel. +370 687 75632