Kviečiame teikti idėjas kultūros ir meno festivaliui „Kultūros naktis“ 2017!

Miestas. Tu. Kultūros naktis.

Miestas – tai ne daugiaaukščiai pastatai, gatvių raizgalynė ar žaliuojantys parkai. Tai žmonės, daug žmonių, kurie šnekučiuojasi parke, užmiega troleibuse, geria kavą senamiesčio kavinukėse, brazdina gitara Pilies gatvėje ar pamiršta nupirkti cukraus artimiausioje parduotuvėje. Miestas – tai Tu.

Miestas – žmonių kūrinys, nuolat besikeičiantis, pertvarkomas, tobulinamas, o kartais – niokojamas, teršiamas ir griūvantis. Žmonės kuria miestą kaip savo atspindį. Šiais metais Kultūros naktis pakvies vilniečius pažvelgti į šį veidrodį. Jame matysite viską – problemas, džiaugsmus, šypsenas ir duobes. Miestas – Tavo veidrodis.

Vienuoliktąjame „Kultūros nakties“ festivalyje pakviesime į tradicija tapusius renginius bei dar daugiau užsienio meno projektų. Daug dėmesio bus skiriama gatvės meno projektams, meninėms ir šviesos instaliacijoms ir kūrybinėms dirbtuvėms bei projektams, kurie vyktų netradicinėse miesto erdvėse. Nesvarbu tu patyręs ar įvertintas menininkas ar jaunas ir smalsus kūrybininkas – visi gali tapti „Kultūros nakties“ dalimi. Tu esi. Miestas.

Išdrįsk pakeisti save ir savo miestą. 2017 m. didelis dėmesys bus skiriamas interaktyviems projektams, kurių metu vilniečiai bei miesto svečiai bus kviečiami pakeisti, patobulinti, „ištrinti“, sutvarkyti arba tiesiog pajausti savo aplinką – miestą ir save mieste. Festivalis kvies eksperimentuoti ir nebijoti pažvelgti į save. Iššūkis – eksperimentas.

„Kultūros nakties” organizatoriai kviečia menininkus bei kultūros įstaigas prisijungti prie 2017 m. festivalio, kuris vyks naktį iš birželio 16 į 17 d.

Išlaisvinkite savo idėjas ir apgyvendinkite jas netikėčiausiose Vilniaus miesto erdvėse dalyvaudami nepamirštamoje „Kultūros naktyje” 2017! Siųskite savo paraiškas iki vasario 1 d. užpildydami elektroninę „Kultūros nakties“ dalyvio anketą.

Dalyvio anketą rasite ČIA.

Nekantraujanti,
Kultūros nakties komanda