Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Lapkričio 10 d. Naujosios Vilnios bibliotekoje atsipalaidavimo pratimais paremtas praktinis seminaras

Lapkričio 10 d., penktadienį, 18 val. Naujosios Vilnios bibliotekoje (Gerovės g. 1) kviečiame dalyvauti vaikų ir jaunimo dienos centro „Mūsų nameliai“ organizuojamame atsipalaidavimo pratimais paremtame praktiniame seminare – Išmokime perkrauti savo vidinius „kompiuterius“. Seminarą ves VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro medicinos psichologė Raminta Seniūnaitė.

Šiame technologijų amžiuje galimai esate susidūrę su situacija, kai naudojantis kompiuteriu jis pradeda strigti. Ką tuomet darote? Turbūt dauguma atsakėte, kad tiesiog paleidžiat kompiuterį iš naujo – ir nors užduočių kiekis kompiuteryje išlieka tas pats, tačiau perkrautas kompiuteris stebėtinai sparčiau veikia.

Atsitraukite nuo kompiuterio metaforos pamąstydami apie savo asmeninę patirtį. Ką darote gyvenimiškose situacijose, kai rūpesčių, darbų susikaupia tiek daug, kad sunku blaiviai mąstyti, planuoti, kyla įtampa, nerimas? Kokie metodai padeda Jums atsitraukti nuo stresą keliančių užduočių ir iš naujo pažvelgti į susiklosčiusią situaciją ramesniu žvilgsniu?

Šio seminaro metu bus mokomasi pažinti savo emocinę būklę ir išmokti stresą keliančių situacijų metu taikyti atsipalaidavimo metodus: lėtą kvėpavimą, relaksaciją (autogeninę treniruotę, vaizduotės pratimus) siekiant valdyti susikaupusią įtampą, sėkmingiau įvertinti dabarties momento situaciją. Užsiėmimo metu bus vedama relaksacija, tad turėsite galimybę ne tik išgirsti, bet ir pajusti šiuos metodus praktiškai.

Renginį remia: Vilniaus miesto savivaldybė

Renginio partneris: Naujosios Vilnios biblioteka