M. K. Čiurlionio namai kviečia į Velykų konkursą!

M. K. Čiurlionio namai, Vilniuje sveikina visus su Didžiąja savaite! Šiemet Šv. Velykas pasitinkame labai išskirtinai, raskime net ir šiomis ypatingomis sąlygomis būdų bendrauti, dalintis savo kūrybiniais atradimais, jauskime bendrumą ir semkimės prisikeliančios gamtos energijos.

Čiurlionio namai kviečia visus šią savaitę savo karantininę kasdienybę prašviesinti ir Velykų nuotaiką paskleisti čiurlioniškais margučiais! Nuo balandžio 6 d., iki antrosios Šv. Velykų dienos (pirmadienio, balandžio 13 dienos) lauksime kiekvieno Jūsų „čiurlioniškų“ margučių parodai–konkursui #MKČvelykos.

Savo margučių nuotraukomis dalinkitės siųsdami jas mūsų el. adresu mkc.namai@gmail.com arba privačia Facebook žinute. Taip pat nepamirškite pasidalinkite šia mūsų iniciatyva ir su savo bičiuliais bei pažįstamais – meskite jiems iššūkį!

Nuo balandžio 14 dienos iki Atvelykio, balandžio 19 dienos imtinai, Čiurlionio namų Facebook paskyroje vyks paroda–konkursas #MKČvelykos.

Visų pirma tikimės, kad patirsite daug džiaugsmo ir kūrybinio įkvėpimo Šv. Velykų metu bendraudami mintimis su M. K. Čiurlioniu, bet taip pat kviečiame visus tapti ir parodos-konkurso žiuri komisija: parodos metu žymėkite „mėgtukais“ sau labiausiai patiksiančius parodos eksponatus, ir Čiurlionio namai trims margučiams, surinkusiems daugiausiai „mėgtukų“, skirs prizus: naują, ką tiktai pasirodžiusią kompaktinę plokštelę, kurioje kamerinis choras „Aidija“, vadovaujama Romualdo Gražinio ir pianistas Rokas Zubovas įrašė M. K. Čiurlionio harmonizuotas liaudies dainas chorui bei fortepijonui.

Prizai bus paskirti trijose margučių kategorijose:

Daugiausiai „mėgtukų“ sulaukęs skutinėtas margutis;

Daugiausiai „mėgtukų“ sulaukęs vašku margintas kiaušinis;

Daugiausiai „mėgtukų“ sulaukęs kitokiomis technikomis margintas kiaušinis.

 

Laukiame Jūsų margučių!

Daugiau informacijos www.mkcnamai.lt