Namie trūksta erdvės – Mokytojų namai Tau padės!

Visas mūsų pasaulis sumažėjo iki vieno namų ūkio. Miegamasis virto darbo kambariu ar mokyklos klase. Virtuvėje vyksta nuotolinis baseino būrelis ar zoom konferencija. Kai kiekvienas šeimos narys okupuoja gyvenamąją erdvę savo reikmėms, sunku rasti ramų kampelį savo darbams ir kūrybai.

Kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai, suprasdami kūrybinės ir švietimo bendruomenės iššūkius ir palaikydami Vilniaus mero institucinių erdvių dalinimosi iniciatyvą, atveria savo auditorijas vilniečių bendruomenei. Nuo kovo 22 d., kol kultūra vis dar reziduoja virtualioje erdvėje, kviečiame ateiti į mūsų namus ir atrasti saugią, ramią darbo vietą.

Rašykite disertacijas ar referatus, kurkite knygas, veskite nuotolines pamokas ar paskaitas, programuokite, redaguokite ar tiesiog skaitykite. Dirbkite, gilinkitės, kurkite ir galbūt geresniais laikais tose pačiose auditorijose, jau pilnose žiūrovų ir klausytojų, jūs pristatysite savo knygą, atidarysite parodą, pristatysite savo išradimą ar skaitysite įdomią paskaitą, o mes tyliai džiaugsimės, kad esame kažkiek prie to prisidėję.

Vilniaus mokytojų namų auditorijos saugiam darbui ir kūrybai bus atvertos nuo kovo 22 d. kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 valandos. Čia rasite saugią ir ramią darbo vietą, spartų WIFI ir erdves atitinkančias visus saugumo reikalavimus.

Auditorijos mūsų – kompiuteris jūsų.

Registracijos anketa: https://forms.gle/zWqTwYFLBBxbp4ES6

Auditorijų foto: http://www.kultura.lt/lt/pages/auditorijos

Plačiau www.kultura.lt

Ateikite ir kurkite.