Nauja paslauga – Socialinis taksi pristatys Vilniaus centrinės bibliotekos knygas į namus

Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka pradeda bendradarbiavimą su Socialiniu taksi ir teiks knygų pristatymo į namus paslaugą žmonėms su negalia.

Džiaugiamės, kad bibliotekos skolinami leidiniai, stalo žaidimai, el. skaityklės taps prieinami didesniam skaitytojų ratui. Siekiant užtikrinti turiningą, įdomų laisvalaikį bei pasiūlyti pramogų, ypač tiems, kurie neturi galimybių atvykti į biblioteką, knygos bus pristatomos į namus bekontakčiu būdu.

Norintys pasinaudoti šia paslauga galės rinktis iš daugybės Vilniaus centrinės bibliotekos siūlomų leidinių. O kad idėjų, ką skaityti nepritrūktų, kviečiame susipažinti su mūsų rekomendacijomis ir naujausiais leidiniais, rengiame savaitės Top 5 bei skelbiame knygų, kurias galima skaityti neišėjus iš namų sąrašus.

Pramogoms ir edukacijai kviečiame išbandyti stalo žaidimus. Taip pat mūsų skaitytojai turi galimybę nemokamai naudotis elektroninių knygų „Milžinas“ platforma bei išbandyti el. skaityklės skolinimosi paslaugą.

Vilniaus centrinės bibliotekos leidiniai išduodami mėnesio laikotarpiui su galimybe šį terminą pratęsti. Knygos bus pristatomos kartą per savaitę. Skaitytojai galės užsakyti penkis leidinius.

Norinčius pasinaudoti Socialinio taksi ir Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos knygų pristatymo į namus paslauga kviečiame paskambinti ir užsiregistruoti telefonu +370 608 32819.