Nauja Vilniaus centrinės bibliotekos paslauga – leidinių pristatymas į namus

Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka, nuolat tobulindama savo paslaugas bei atsižvelgdama į skaitytojų aptarnavimo tendencijas, pristato leidinių pristatymo į namus paslaugą. Ja galės pasinaudoti:

  • žmonės, turintys judėjimo negalią / neįgalumo pažymėjimą dėl fizinės negalios,
  • vyresni nei 70 m. senjorai, turintys senatvės judėjimo problemų,
  • asmenys, kurie dėl sveikatos sutrikimų laikinai negali judėti.

Džiaugiamės, kad bibliotekos skolinami leidiniai, stalo žaidimai, natos, el. skaityklės taps prieinami didesniam skaitytojų ratui. Siekiant užtikrinti turiningą, įdomų laisvalaikį bei pasiūlyti pramogų, ypač tiems, kurie neturi galimybių atvykti į biblioteką, knygos bus pristatomos į namus bekontakčiu būdu.

Vilniaus centrinės bibliotekos leidiniai išduodami mėnesio laikotarpiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo. Bibliotekos darbuotojai leidinius pristatys du kartus per mėnesį (antrąją ir ketvirtąją mėnesio savaitę), o prieš pristatant užsakymą su skaitytoju telefonu bus susisiekta asmeniškai. Vieno apsilankymo metu bus atnešamos ne daugiau nei penkios iš anksto užsakytos knygos. Grąžinti perskaitytas knygas bus galima informuojant apie tai telefonu (8 5) 261 1468 ir suderinus grąžinimo laiką su bibliotekos darbuotojais.

Norinčius pasinaudoti bibliotekos knygų pristatymo į namus paslauga kviečiame darbo dienomis 9–19 val., šeštadieniais 10–17 val. paskambinti telefonu (8 5) 261 1468.