Nepertraukiamas Biblijos skaitymas

2020 m. kovo 22–28 d. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje (Savičiaus g. 15, Vilniuje) vyks nepertraukiamas Biblijos skaitymas. Per septynias dienas, dieną ir naktį bus perskaityta visa Biblija. Renginyje dalyvaus įvairių konfesijų atstovai, jaunimo organizacijos,  kultūros, meno, žiniasklaidos ir kitų sričių atstovai, miesto svečiai. Biblija – tai ne tik bendras visų krikščioniškų konfesijų tikėjimo pagrindas, bet ir populiariausia knyga pasaulyje, pakeitusi daugybės ją skaitančių žmonių gyvenimus. Minėdami dešimties metų sukaktį „Magnificat leidiniai“ organizuoja šį renginį kartu su Lietuvos Biblijos draugija.

Nepertraukiamas Biblijos skaitymas pirmą kartą įvyko 2004 m. Limožo mieste Prancūzijoje ir truko 138 valandas. Nuo pirmojo karto tokio pobūdžio renginys įvyko 24 miestuose skirtingose šalyse, tarp jų Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Kanadoje ir Kolumbijoje.  Italijoje vykusiame skaityme dalyvavo ir popiežius emeritas Benediktas XVI. Bibliją viešai skaitė beveik 30 000 skaitovų, o klausėsi – apie 90 000 žmonių. Lietuvoje šis renginys vyks pirmą kartą. Laukiame apie  1 200 savanorių, kurie skaitys po nedidelę Biblijos ištrauką.

Norintieji skaityti Biblijos ištrauką turi iš anksto užsiregistruoti. Registracija prasidės vasario 22 d. www.Biblija2020.lt

Tikimės, kad šios ypatingos savaitės metu Biblijos žodžiai prakalbins tiek skaitovų, tiek klausytojų širdis, padės pakilti virš kasdienybės rutinos ir pažvelgti į supantį pasaulį iš naujos perspektyvos.

Daugiau informacijos:
www.Biblija2020.lt    info@biblija2020.lt      https://www.facebook.com/events/618237505408911/