Net 23 šokio grupės ir 4 metų programa būsimiems profesionalams – Low Air šokio mokyklos 9-ajame sezone

Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte, įsikūrusi Low Air šokio mokykla netrukus pradės jau 9-ąjį šokio pamokų sezoną. Puikiai žinoma šokio mylėtojų ir profesionalų, Low Air mokykla šiemet kviečia registruotis net į 8 naujas ir 15 jau pamėgtų šokio grupių.

„Tikime, kad šokis gali įkvėpti ir skatinti teisingesnį ir žmoniškesnį gyvenimą. Nuosekliai stipriname šokio galią informuoti, edukuoti ir įkvėpti visuomenę, kurioje glūdi begalinis kūrybiškumas“, – dalijasi mokyklos įkūrėjai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.

13-kos profesionalių šokio mokytojų pamokose, įvairaus pažangumo grupėse, kiekvienas galės mokytis hiphop, house, breaking, waacking, jazz ir šiuolaikinio šokio stilių. Tinkamiausią savo amžiui ir turimai judesio patirčiai grupę Low Air šokio mokykloje atras vaikai nuo 7 metų amžiaus, paaugliai bei suaugusieji.

Viena iš naujų šokio grupių šį sezoną – pavadinimu „sLow Air“ – bus skirta žmonėms nuo 50 metų. „Keliaudami po pasaulį pastebime, kad šokis vienareikšmiškai gerina savijautą, kelia kūno tonusą, mažina vienatvės jausmą ir griauna su amžiumi susijusius stereotipus. Kasdieniai judesiai gali virsti išlaisvinančiu, pagerinančiu fizinę ir psichologinę būseną šokiu”, – teigia grupės „sLow Air“ mokytojas L. Žakevičius.

Dar viena naujiena šį sezoną – 4 metų programa jauniesiems šokėjams ir šokio studentams iš visos Lietuvos  „Grow Air”, kviečianti profesionaliai susipažinti su Low Air darbo procesais. „Programa apims Low Air sukurtą judesio kalbą, kuri remiasi urbanistinio ir šiuolaikinio šokio formomis. Bus mokomasi Vilniaus miesto šokio teatro repertuaro ir suteiktos galimybės lankytis Low Air spektakliuose. Programą ves esami ir buvę Low Air mokyklos mokytojai ir teatro kūrėjai”, – pasakoja programos kuratorė, šokio teatro meno vadovė, A. Gudaitė.

Low Air šokio mokykla kiekvienais metais rengia kasmetinius šokio bendruomenės renginius bei nominuoja pažangiausius ir perspektyviausius šokėjus, kurių laureatams skiria edukacines stipendijas.

Pirmasis naujojo sezono renginys – atviros, pažintinės pamokos, kuriose kiekvienas galės nemokamai išbandyti visus mokykloje mokomus šokio stilius ir susipažinti su Low Air mokytojais. Pažintinės pamokos vyks rugsėjo 2-4 dienomis Low Air šokio mokykloje. Daugiau informacijos ir registracija: https://lowair.lt/veiklos/renginiai/atviru-duru-dienos/

Šokio pamokos prasidės rugsėjo 5 dieną. Visą informaciją ir registraciją į 2022-2023 metų Low Air šokio pamokų sezoną galima rasti čia: https://lowair.lt/mokykla/