„Nuo pirmadienio“, „nuo Naujųjų“ ar jau šį savaitgalį?

 

„Badmintono centras“ kviečia bet kurio amžiaus žmonės išbandyti pradedančiųjų programą „Savaitgalio pasižaidimai“. Be įtampos ir įsipareigojimų.

Tokie jau mes esame – atėjus Naujiesiems kruopščiai suplanuojame, ką turėtume nuveikti ir kokie būti per metus, netrukus pamirštame, o gruodį skubame nors dalį užsibrėžtų tikslų įgyvendinti. Sausį ir vėl pradedame nuo to paties, vildamiesi, kad šį kartą bus kitaip. „Badmintono centras“, įsikūręs „Ogmios mieste“ Vilniuje, siūlo ne planuoti, o tiesiog be įtampos ir įsipareigojimų sužaisti pirmąsias badmintono partijas „Savaitgalio pasižaidimuose“.

„Savaitgalio pasižaidimai“ – visų amžiaus grupių pradedantiems (vaikams, paaugliams, šeimoms, poroms, draugams, senjorams) skirta programa, kuriai nereikia specialiai pasiruošti. Taigi kodėl tada žadame be įtampos? Nes iš pradžių profesionalūs treneriai supažindins su badmintono taisyklėmis ir pamokys technikos. Na, o jau tada galėsite žaisti savo pirmąsias partijas. Kodėl sakome, kad niekuo neįsipareigojate? Iš pradžių pabandote, gal net kelis savaitgalius, ar šis sportas jums priimtinas. Tik tada nusprendžiate: toliau lankote „Savaitgalio pasižaidimus“ ar įsigyjate abonementą asmeninėms arba grupinėms treniruotėms. Be to, nepatirsite papildomų išlaidų, nes mes pasirūpinsime raketėmis ir kamuoliukais“, – pasakoja projekto pradedantiems „Savaitgalio pasižaidimai“ sumanytojas Jurgis Pauliukas.

Pačiame pandemijos įkarštyje, praėjusių metų pavasarį, įkurto „Badmintono centro“ kolektyvas pasirūpino, kad žaidėjams būtų patogu ir malonu sportuoti.

„Treniruotės vyksta keturiose aikštelėse, kuriose neseniai, gruodžio pabaigoje, įrengtas specialus profesionaliam badmintonui skirtas apšvietimas. Kadangi tai yra uždaros patalpos, toks apšvietimas labai svarbus žaidimo kokybei, sportuojančių fizinei ir dvasinei būklei, neakina bei nekelia diskomforto, – teigia centro vadovas Karolis Šemeta ir perfrazuodamas žinomą posakį tęsia: – Sporto klubo, kaip ir teatro, pradžia bei vizitinė kortelė yra rūbinė. Todėl mūsų centro persirengimo erdvėse įrengti patogūs dušai. Sutikite, tai tikrai labai svarbu sportuojančių higienai ir savijautai“.

 

Daugiau informacijos pasiteirauti: Jurgis Pauliukas; info@badmintonocentras.lt; 8 688 41149; Verkių g. 29, Vilnius („Ogmios“ miestas); www.badmintonocentras.lt