OPEN SODAS kultūros komplekse SODAS 2123 lapkričio 25 d. siūlo net 6 renginius tą patį vakarą

OPEN SODAS yra renginys atviras pokalbiams, idėjų, įžvalgų ir kūrybinės energijos apsikeitimui. Lapkričio 25 d. kultūros komplekse SODAS 2123 kuriantys menininkai bei organizacijos kviečia dalyvauti programoje, kurioje gausu kūrinių pristatymų, diskusijų ir ekskursijų po parodas, o vakare laukia unikali galimybė patirti didžiausią ir svarbiausią Rakijos Klezmer Orkestar „A Chasene!” koncertą šiais metais.

Penktadienį susitikti kviečia SODAS 2123 rezidentai(-ės): Emilija Škarnulytė, Austėja Platūkytė, Jonas Litvinas, Ariel Ink, Ona Lozuraitytė Ir Petras Išora, Tomas Martišauskis, Volungė, Omid Asadi, Vilma Bader, FAMM, Architektūros fondas.

Programa: https://sodas2123.lt/open-sodas-2/ 

Kultūros kompleksas SODAS 2123 (Vitebsko g. 21/23, Vilnius) – tai Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos (LTMKS) inicijuojama bei kuruojama bendruomeniškumo ir savivaldos principais veikianti visuomenei atvira erdvė.

Renginį organizuoja SODAS 2123 kartu su Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga.

LTMKS veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė, taip pat Vokietijos federalinės užsienio reikalų ministerijos kultūros ir švietimo stabilizavimo fondas 2022 ir Vokiečių kultūros institutas.

Pagrindinis informacinis partneris 15min.

Dizainas – Marek Voida.