Penkių sostinės gimnazijų moksleiviai gilinosi į darbą miestui

 

Tęsiant tradiciją, Vaiko dienos minėjimo proga (gegužės 17-ąją)  Vilniaus savivaldybės Bendrojo ugdymo skyrius pakvietė penkių gimnazijų mokinius ir jų karjeros specialistus atvykti į Savivaldybę ir susipažinti, kaip vyksta darbas miesto širdyje.

Susitikimo metu gimnazistai susipažino su darbu savivaldos institucijoje, bendravo su Savivaldybės darbuotojais, galėjo užduotis juos dominančius klausimus. Susitikę su Meru moksleiviai klausinėjo įvairių klausimų tokių kaip: kokių specialistų reikia Vilniaus miestui, ar miesto savivaldybė pakankamai prisideda prie jaunosios kartos karjeros ugdymo. Gimnazistai taip pat domėjosi, ką miesto meras galėtų patarti būsimiems abiturientams.

Savo patirtimi bei įžvalgomis Vilniaus meras dalinosi apie miesto administravimą, pasakojo apie sprendimo procesus bei iššūkius, su kuriais susiduria dirbdamas miesto labui. Meras pabrėžė, kad jaunimas yra miesto ateitis, ir skatino mokinius būti aktyviais piliečiais, domėtis savo miesto gyvenimu ir prisidėti prie jo gerovės kūrimo.