Pilaitės futbolo maniežas pasirengęs dar vienam sezonui

Sostinės Pilaitės rajone esantis standartinių futbolo matmenų dirbtinės dangos aikštynas jau pasirengęs šaltajam metų laikui: futbolo aikštę rugsėjo mėnesį uždengė kupolas, suteikiantis galimybę objektą eksploatuoti visus metus.

Per savaitę Pilaitės futbolo aikštyne treniruotėse ir varžybose dalyvauja apie 600 žmonių. Iš karto po pamokų aikštyne vyksta jaunosios kartos treniruotės: čia daugiausiai laiko užima 4 futbolo klubų, mokyklų ir akademijų – „Ateitis“, Ataka“, „Audra“ ir „Vilnius“ – auklėtiniai.

Be to, aikštyne sportuoti turi galimybę ir ją reguliariai išnaudoja Pilaitės bendruomenės nariai, mėgstantys futbolą.

Pagal trišalę sutartį su Lietuvos futbolo federacija viename kokybiškiausių sostinės futbolo aikštynų sportuoja ir rungtynes žaidžia Vilniaus regiono futbolo sąjungos sekmadienio futbolo lygos komandos.

Čia taip pat vyksta įvairių Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos lygų varžybos, rungtyniavo Baltijos jaunimo lygos ekipos.

Nors didžiąją laiko dalį aikštyne sportuoja įvairaus amžiaus jaunoji futbolininkų karta, čia 2022 metais vyko ir Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės treniruotės, o žaidžiančias futbolininkes Pilaitėje irgi galima pamatyti dažnai: šiame aikštyne sportavo ne tik Lietuvos nacionalinė moterų futbolo rinktinė, bet ir nacionalinės Rumunijos bei Kroatijos moterų komandos.

Šiuolaikiškas aikštynas, pasižymintis bene moderniausia vidaus įranga, kviečia visus futbolo mėgėjus rudens ir žiemos mėnesiais aktyviai sportuoti: mėgėjai ir entuziastai, kaip ir profesionalios komandos, kviečiamos sportuoti Pilaitės futbolo manieže.

Projektas „Gyvenkime futbolu“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis.