Poezijos vakaras „Tarp Gdansko ir Vilniaus“

Rugsėjo 16 d. 18.00 val. kviečiame į poezijos vakarą „Tarp Gdansko ir Vilniaus“, poeto, teisininko, filosofo dr. Tomašo Snarskio (Gdanskas, Lenkija) naujausio eilėraščių rinkinio „Žiemos visada bus baltos“ (Kaunas 2022)  pristatymą Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6.

Dalyvauja dr. Tomašas Snarskis (Gdanskas), rinkinio vertėja, rašytoja Birutė Jonuškaitė, poetas ir vertėjas Tomas Taškauskas.

Renginys vyks lietuvių ir lenkų kalbomis.

Dr. Tomašas Snarskis – lenkų–lietuvių kilmės poetas, teisės mokslų daktaras, advokatas, filosofas, publicistas, puoselėjantis draugystę su Vilniumi ir Lietuva. Jis yra nuolatinis žurnalo „Znad Wilii“ bendradarbis ir žurnalo „Kurier Wileński“ publicistas, Lietuvos lenkų mokslininkų asociacijos narys, taip pat Vilniaus Palaimintojo kunigo Michalo Sopočkos hospiso savanoris ir bendradarbis, kultūros festivalio „Vilnius Gdanske“ meno vadovas.

„Žiemos visada bus baltos“ – pirmoji lietuviškai prakalbinta poeto Tomašo Snarskio poezijos knyga (iš lenkų kalbos vertė Birutė Jonuškaitė).

„Poeto lyrika yra ne tik sociali, kalbanti apie šeimos ir giminės, visuomenės ryšius, kilmę. Eilėse drąsiai liudijama ir tikėjimo patirtis, kuri kviečia skaitytoją susimąstyti ir apie savo tikėjimo (ar netikėjimo) priežastis“, – Tomas Taškauskas.

Renginys yra festivalio „Gdanskas Vilniuje 2022“ programos dalis. Daugiau apie festivalį: https://fb.me/e/4DSq11x2K