Pradedama registracija į virtualios biblioterapijos užsiėmimus šeimoms

„Atvirumo s@la“ – tai unikali, analogų pasaulyje neturinti interaktyvi svetainė, sukurta vaikams ir jų tėvams emocinio intelekto lavinimui, terapiniam pokalbiui ir diskusijai aptariant bei padedant įveikti šeimai ir vaikui aktualias gyvenimiškas problemas. „Atvirumo s@los“ virtualius pokalbius atskirose vaikų ir tėvų grupėse moderuos profesionalus psichologas. Jų metu bus skaitomi trumpi literatūriniai tekstai, naudojami aptarti problemas ar rūpesčius, kuriuos patiria tėvai ir vaikai realiame gyvenime. Užsiėmimų dalyviai virtualioje svetainėje dalyvaus kaip veikėjai „avatarai“, todėl pokalbis vyks išsaugant anonimiškumą, galint drąsiai dalintis savo mintimis ir rūpesčiais.

Visi dalyviai po virtualių susitikimų, bet kuriuo laiku, galės jungtis prie žaidimo ir atnaujinti bei keisti savo veikėjo išvaizdą, aprangą ir į kitą užsiėmimą „ateiti“ nauju įvaizdžiu. Be pagrindinių užsiėmimų dalyviai turės dar vieną galimybę – virtualiai „apsigyventi“ sukurtoje saloje ir naudojant įvairius įrankius modeliuoti savo gyvenimą pagal pomėgius ir tikslus norimus įgyvendinti realiame gyvenime.  Kuo dažniau dalyviai dalyvaus užsiėmimuose, tuo daugiau gaus vadinamųjų „karmos“ taškų, už kuriuos galės nusipirkti įvairesnių priemonių savo salos gyvenimo kūrimui.

Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis iki balandžio 29 d.  el. paštu [email protected].

Užsiėmimuose kviečiame dalyvauti mažiausiai du šeimos narius (vaikas ir vienas iš tėvų ar globėjų). Dalyvaujančių vaikų amžius – nuo 9 iki 14 metų.

Užsiėmimai prasidės nuo gegužės 4 d.

Grupiniai užsiėmimai pogrupiui (du vaikų pogrupiai ir du tėvų pogrupiai) vyks vieną kartą per savaitę. Vienam pogrupiui viso 7 užsiėmimai.

Užsiėmimų tvarkaraštis:

I pogrupis* Pirmadienis vaikų grupė 16.30-17.30 tėvų grupė 18.00-19.00
II pogrupis* Trečiadienis vaikų grupė 16.30-17.30 tėvų grupė 18.00-19.00

 

*Pogrupiai skirstomi pagal vaikų amžių. Tėvai taip pat patenka į tą pogrupį, kuriame dalyvauja jo vaikas. Užsiėmimų administratorius Jus informuos telefonu arba el. paštu, į kurį pogrupį patenkate.

Biblioterapinių užsiėmimų atmintinė

  • Užsiėmimai su psichologu vyksta kartą per savaitę. Numatytu laiku jungiasi grupė dalyvių ir psichologas juos perkelia į virtualią pokalbių erdvę.
  • Vaikų ir tėvų grupiniai užsiėmimai vyksta skirtingu laiku.
  • Biblioterapinio pobūdžio pokalbių svetainė „Atvirumo s@la“ yra instaliuojama į asmeninį kompiuterį, todėl reikalinga Microsoft Windows operacinė sistema.
  • Jungiantis prie virtualių seansų su psichologu, reikalingas geras interneto ryšys ir ausinės su mikrofonu.

Seansų metu su Jumis bendraus psichologė Rasa Prašmuntienė ir geštalto terapeutė Daiva Žukauskienė.

Į visus iškylančius ir rūpimus klausimus prašome kreiptis el. paštu į biblioterapinių užsiėmimų administratorius:
Rita Vasilevskienė,  [email protected];
Justina Tamulytė, [email protected]
arba susisiekti telefonu 8 5 2670693.

Projekto vadovė – Rita Venskūnienė, [email protected].

Ši virtuali erdvė – tai viena iš projekto „Augti ir auginti: kompleksinė psichikos sveikatos ugdymo programa“ (remiama Vilniaus miesto savivaldybės) krypčių.

© Programą draudžiama kopijuoti ir platinti bet kokia forma ar būdu.