QUORUM koncertas šv.Kotrynos bažnyčioje balandžio 29 d. 12 val.

Pasakiškai skambančiame, poeto Sigito Gedos sukurtame eiliuotame pasaulyje, sulipdytame iš būtų ir nebūtų dalykų, gyvena baltoji varnelė, arkliukas, lašišaitė, du maži balti pingvinai, nuostabius aromatus skleidžia įvairiausi žiedai, važinėja senos mašinėlės, o per televizorių galima pamatyti viso pasaulio vaikus.

Vyrų vokalinės grupės „Quorum“ dainininkai praskleis stebuklingą užuolaidą į poezijos pasaulį ir atskleis paslaptį, jog dainuojamos eilės gali nuostabiai skambėti be anei vienintelio muzikos instrumento pritarimo. Neverta stebėtis, jei netikėtai pasigirs trombonas ar trimitas. Mušamieji ritmą palaikys tikrai, bet visa tai tebus kerai, nes scenoje skambės tik šeši tobuliausi ir originaliausi instrumentai – žmonių balsai. Toks dainavimas vadinamas a cappella. Profesionalūs dainininkai šįkart dainuos vaikams ir ne tik vaikams skirtas, lietuvių kompozitorių sukurtas dainas pagal poeto Sigito Gedos eiles!

Klausydamiesi nuostabių eilių, puikių melodijų ir ritmų patys nepajusite, kaip imsite kartu dainuoti, o dainuojantys žmonės yra laimingi žmonės! Tad kviečiame visus – ir didelius, ir mažus į LAIMINGŲ ŽMONIŲ koncertą!