Renginys „Pilaitės fauna eina out“

Rugsėjo 8 d., šeštadienį, nuo 11.00 val. kviečiame į šventę „Pilaitės fauna eina out“, skirtą Jums ir Jūsų augintiniams – šuniukams, kačiukams, triušiukams, ežiukams ir kt.

Renginys vyks Pilaitės bibliotekoje (Nidos g. 2) ir pievoje, esančioje šalia Pilaitės prospekto, priešais statomą bažnyčią.

Programa:
11.00 – 12.30 „Pažintis su Kaniterapija“ Pilaitės bibliotekoje.

Kaniterapijos asociacijos specialistas, su šiai veiklai paruoštu, specialius egzaminus išlaikiusiu augintiniu, papasakos apie jų veiklą, kurią vysto Lietuvoje nuo 2013 m. Turėsite galimybę susipažinti bei paglostyti terapinį šunį, sužinosite, kaip šuo gali padėti įveikti įvairius skaitymo iššūkius vaikams ir ne tik.

Pilaitės biblioteka – jauna, pozityvi ir draugiška vieta, kurioje laukiami įvairaus amžiaus lankytojai. Biblioteka moderni, gali pasiūlyti ne tik tradicinių, bet ir inovatyvių paslaugų. Nuo šio renginio dienos, biblioteka oficialiai tampa draugiška gyvūnams. Visų atėjusių renginio dieną į biblioteką su augintiniu lauks dovanos.

13.00 – 13.30 Show Šuo pasirodymas. Veiksmas iš bibliotekos keliasi į pievą.

Jaunieji vedliai – kas jie? Tai būsimi profesionalūs kinologai, šunų augintojai ir veisėjai bei sąmoningai gyvūnų gerove besirūpinantys piliečiai. Kviečiame visus 7-17 m. vaikus, jų tėvelius ir visus smalsaujančius susipažinti su šia veikla. Renginio metu vedliai kartu su keturkojais draugais pademonstruos epizodus iš jaunųjų vedlių konkursų.

14.00 – 15.00 konkursas „Stilingiausias Pilaitės augintinis“.

Išsirinksime gražiausią Pilaitės keturkojį! Ar tai bus šuo? O gal katė?  Ar visgi triušiukas, kanarėlė ar dekoratyvinė kiaulytė? Visų, norinčių dalyvauti šiame konkurse, prašome registruotis – atsiųskite savo ir augintinio vardą el.paštu: [email protected]
Kirpkite, formuokite šukuosenas, matuokitės mėgstamiausius drabužėlius ir aksesuarus ir pasipuošę ateikite pasirodyti. Jūsų laukia smagūs prizai.

15.00 – 16.00 stipriausias šuo Maksas pademonstruos savo raumenyną. Neišsigąskite – niekas nenukentės. Šuns jėga bus demonstruojama tempiant automobilį! Taip pat, Maksas meta pirštinę bet kuriam į šventę atėjusiam šuniui virvės tempimo rungtyje. Ar bus norinčių įsikąsti virvę ir prilygti galiūnui Maksui? Registracija vyks renginio metu.