„Riterių“ turnyre – antrasis atrankos etapas

Socialiai atsakingas „Riterių“ futbolo klubas 2021 metų rugsėjį pradėjo dvejų metų tęstinį projektą, kurio tikslas – Vilniaus miesto ir Vilniaus regiono vaikus sudominti futbolu bei įtraukti juos į veiklą, prisidėsiančią prie sveikos gyvensenos skatinimo, didesnio moksleivių užimtumo, futbolo populiarinimo. Projektu sprendžiama aktuali problema, reikšminga ne tik futbolo klubo „Riteriai“, bet ir vietiniu, regioniniu bei nacionaliniu lygmenimis: t. y. blogėjantys visuomenės, ypatingai jaunimo, sveikatos rodikliai, dėl nepakankamo fizinio aktyvumo ir nepakankamo visuomenės sąmoningumo dėl fizinio aktyvumo naudos sveikatai.

Nuotr. Elvio Žaldario

Rugsėjo 10 dieną startavęs ir du su puse tūkstančio vaikų įtrauksiantis futbolo klubo „Riteriai“ projektas pasiekė antrąją stotelę – šį penktadienį, rugsėjo 24-ąją, dėl kelialapių į pusfinalį turnyre varžysis dar keturios komandos.

Nuotr. Elvio Žaldario

Pirmajame turnyre kelialapius į pusfinalį iškovojo Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos ir Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos trečiokų ir ketvirtokų komandos. Šįsyk prie jų bandys prisijungti: Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla, Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla, Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla ir Šolomo Aleicemo ORT gimnazija.

Nuotr. Elvio Žaldario

Turnyras bus surengtas sostinės „Sportimos“ manieže, jo pradžia – 10 valandą. Turnyro nugalėtojai paaiškės kitų metų pavasarį.

Mokyklos, norinčios dalyvauti projekte, vis dar gali registruotis į kitus atrankinius etapus „Riterių“ oficialioje svetainėje.