Sėkmingai prabėgus Justiniškių seniūnijos bendruomenės šventei – kvietimas susitikti Viršuliškėse

Š. m. rugsėjo 15 d. Justiniškių seniūnija, siekdama ugdyti ir stiprinti mikrorajono gyventojų bendruomeniškumą ir norėdama parodyti, kad kultūriniai, edukaciniai ir sporto renginiai gali vykti ne tik Vilniaus miesto centre, antrus metus iš eilės suorganizavo Justiniškių seniūnijos bendruomenės šventę „Šauni kaimynystė“ Justiniškių amfiteatre ir sporto aikštyne (šalia Taikos g. 42, 44 gyvenamųjų namų).
Bendruomenės sutelktumui pasirinkta tiek kultūrinė programa, kurios metu koncertavo Justiniškių seniūnijos mokyklų ir darželių vaikai, tiek aktyvi sportinė programa. Buvo suorganizuotas kasmetinis tradicinis Justiniškių seniūnijos gatvės krepšinio turnyras 3×3. Turnyro metu rungėsi rekordinis dalyvių skaičius – daugiau kaip 50 komandų, sudarytų iš Justiniškių ir aplinkinių rajonų krepšinio mėgėjų. Šventę atidarė ir sveikinimo žodį tarė Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Linas Kvedaravičius ir Justiniškių seniūnė Jurgita Ambrasienė.
Šventę pradėjo linijinių šokių pristatymas, Justiniškių mokyklų ir darželių vaikų meno kolektyvų, muzikos mokyklos „LYRA“ auklėtinių pasirodymai. Šventės metu bendruomenės nariams ir svečiams buvo suorganizuota daug įvairių aktyvių veiklų: vyko smiginio varžybos, šachmatų turnyras, sportinių peilių svaidymo rungtis, Žydrūno Savicko sporto klubo narių pasirodymas.
Renginyje taip pat dalyvavo Šaulių sąjunga, kuri pristatė savo veiklą. Taip pat Vilniaus VI-jo policijos komisariato atstovai, kurie pristatė savo veiklą, žymėjo gyventojų dviračius, mobiliuosius telefonus. Viso renginio metu veikė Vaikų aikštelė (dirbtuvėlės, piešimas ant veidrodėlių, piešimas ant automobilio, pučiami muilo burbulai, batutas). Šventės lankytojai buvo vaišinami kaireiviška koše ir rudens gerybėmis.
Šventės metu šurmuliavo ne tik Justiniškių, bet ir aplinkinių rajonų gyventojai ir svečiai. Šventėje dalyvavo apie 400 žmonių.
Sėkmingai prabėgus šventei, kviečiame į dar vieną – jau rugsėjo 22 d. vyks Viršuliškių bendruomenės šventės. Lauksime!