Senjorų kino klubas | Filmo „Aštuoni kalnai peržiūra“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje

Rugpjūčio 30 d. 14.00 val. kviečiame į Senjorų kino klubą Vilniaus centrinėje bibliotekoje, Žirmūnų g. 6.

Kino klubo susitikimo metu žiūrėsime rašytojo  Paolo Cognetti  knygos „Aštuoni kalnai“ ekranizaciją. Po filmo Jūsų laukia malonus susitikimas, pokalbiai ir vaišės.

 

Apie filmą:

Tai istorija apie draugystę. Du berniukai užaugę vengia tėvų išmintų takų, tačiau, nepaisant apylankų, vis grįžta namo. Pietras (Luca Marinelli) užaugo mieste, o Brunas (Alessandro Borghi) buvo paskutinis užmarštin grimztančio kaimo vaikas. Brunas ištikimas kalnietiškai kilmei, o Pietras vis iškeliauja į pasaulį ir grįžta atgal. Bėgant metams jie vis susitinka, kartu išgyvena meiles, praradimus, apmąsto savo šaknis. Nors likimai klostosi skirtingai, abu jie žino, ką reiškia turėti draugą visam gyvenimui.

„Nuo pirmų šio epinio filmo minučių pamiršite, kad sėdite kino teatre, būsite apsupti gamtos: kalnų, slėnių, besikeičiančių metų laikų ir dar kartą kalnų. Filme gausu vizualinių metaforų, kurios padės dar geriau suprasti draugų ryšį ir užduos taiklių universalių klausimų apie gyvenimo tėkmę, laikinumą ir prasmę. Kiek kalnų reikės įveikti, kol pasieksi viršūnę, į kurią kopi? „Aštuoni kalnai“ yra to paties pavadinimo italų rašytojo Paolo Cognetti romano ekranizacija.“ (Dovilė Grigaliūnaitė)

Filmo anonsas: https://bit.ly/45LH799

Senjorų kino klubą pristato Vidos Ramaškienės paramos fondas. Kino klube nagrinėjamos įvairios temos ir kultūros, vyksta diskusijos, dalinimasis gyvenimo patirtimi. Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/vrparamosfondas

Renginys nemokamas.

Kviečiame prisijungti!