Šeštadienį Verkių regioniniame parke organizuojamas masinis ėjimas

Jau balandžio 21 d., šeštadienį, Vilniuje, Verkių regioniniame parke, organizuojamas nemokamas renginys Walmark „Ėjimo varžybos“. Tai trečius metus iš eilės organizuojamos pirmosios masinės ėjimo varžybos Lietuvoje. Startas – Žaliųjų ežerų g. 53.

Varžybų trasa Verkių regioniniame parke. Visų, trasą įveikusių dalyvių laukia dovana – rankų darbo medaliai. Šiais metais kitoje jų pusėje galima pamatyti skiauterėtąjį tritoną. Jis yra įrašytas į Lietuvos Raudonąją knygą. Šį varliagyvį, tik, gerokai didesnį, galima išvysti šalia Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos esančiame Verkių dvaro sodybos parke. Čia stovi didelė skiauterėtojo tritono gamtinė skulptūra.

Renginio organizatorė Vlada Musvydaitė džiaugiasi, kad Verkių regioninis parkas jau trečius metus noriai prisideda prie iniciatyvos. „Smagu, kad turime ištikimus bendražygius ir kartu su jais kuriame ėjimo maršrutus. Eidami parengtomis virtualiomis trasomis žmonės sužino daug naujų dalykų“, – teigia V. Musvydaitė.

Organizatoriai visus dalyvius kviečia suburti kuo didesnį einančių artimųjų būrį ir kartu keliauti po vaizdingas Verkių regioninio parko vietoves. Oficialioje Walmark „Ėjimo varžybų“ mobilioje programėlėje „#walk15“esanti virtuali trasa padės geriau pažinti gamtos objektus ir įdomias vietas. Šios programėlės pagalba galima skaičiuoti žingsnius ir rasti aštuonias virtualias trasas iš ankstesnių renginių.

,,Bus galima eiti kartu su savo augintiniais ir įveikti trasą stumiant vežimėlius. Visų tik prašome pasistatyti automobilius kuo toliau nuo starto vietos, taip bus mažiau spūsčių“, – teigia renginio organizatoriai.

„Walmark“ Ėjimų varžybų startas – Žaliųjų ežerų g. 53

Dalyvio numerius ir paketus bus galima atsiimti balandžio 19 d. Kaune Juozapavičiaus pr. 11 („Rimi Juozapavičiaus“, šalia informacijos skyriaus, 12-21 val.). Balandžio 20 d. Vilniuje Linkmenų g. 22 („Rimi Žalgirio“, šalia savitarnos kasų, 12-21 val.). Arba renginio dieną renginio vietoje.

Nemokama registracija: www.ejimovarzybos.lt