Skelbiamas Savivaldybės biudžeto lėšų skyrimo 2019 m. nekomercinių renginių erdvių nuomai konkursas

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia organizacijas, vykdančias renginius Vilniaus mieste, dalyvauti nekomercinių renginių erdvių nuomos konkurse. Konkurso lėšos skiriamos Vilniaus mieste vykstančių renginių uždarų (salių, arenų, teatrų ir kitų įvairių patalpų) ir atvirų erdvių (aikščių, parkų, stadionų, kiemų ir kt.) nuomai apmokėti.

Konkurso tikslas – skatinti renginių organizatorius Vilniuje vykdyti reikšmingus ir svarbius švietimo, kultūros ir sporto srityje, didinti turistų srautus, kurti patrauklaus miesto įvaizdį.

Renginių organizatoriai paraiškas gali teikti dviejose programose:

  1. Švietimo ir kultūros renginiai.
  2. Sporto renginiai.

Švietimo ir kultūros programoje paraiškas finansavimui gali teikti ne pelno siekiantys juridiniai asmenys, kurių buveinė yra Vilniaus mieste.

Sporto programoje paraiškas finansavimui gali teikti ne pelno siekiantys juridiniai asmenys, kurių buveinė yra Vilniaus mieste, ir nacionalinio lygio sporto įstaigos, turinčios valstybinę reikšmę ir veikiančios visoje Lietuvoje.

Paraiškų teikėjams pildant dokumentus nereikės jokių popierinių pažymų ar išrašų – visus paraiškų formalumus galima pateikti internetu. Paraiškos projektams finansuoti su priedais turi būti pateiktos iki 2019 m. sausio 15 d.

Kad būtų išvengta el. paraiškų teikimo sistemos veikimo nesklandumų ar kitų trikdžių, rekomenduojame paraiškas teikti ne pačiomis paskutinėmis termino dienomis.

Paraiškos formą, konkurso nuostatus, paraiškų teikimo elektroniniu būdu instrukciją bei visą reikalingą informaciją rasite čia.


Kontaktai pasiteirauti:

Švietimo renginiai:
Marius Labanauskas, el. p. marius.labanauskas@vilnius.lt arba tel. 211 2386.

Kultūros renginiai:
Renata Lisovska-Urbanovič, el. p. renata.lisovska@vilnius.lt arba tel. 211 2675.

Sporto renginiai:
Tadas Jansonas, el. p. tadas.jansonas@vilnius.lt arba tel. 211 2223.