Sostinėje – „Satchel.eu“, Vilniaus „Ryto“ ir miesto savivaldybės labdaros renginys vaikams

Didžiųjų metų švenčių išvakarėse, Vilniuje įsikūrusi elektroninių pinigų institucija „Satchel.eu“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir vyrų krepšinio komanda „Rytas“ surengė kalėdinį renginį vaikams iš globos namų.

„Galimybių kūrimas jaunajai kartai ir jos švietimas yra viena svarbiausių vertybių, kuriomis vadovaujamės kasdienėje „Satchel“ veikloje, todėl mums yra labai svarbu sukurti įkvepiančią aplinką globos institucijose gyvenantiems vaikams ir pasiūlyti jiems tam tikrą perspektyvą. Be to, žiemos švenčių laikotarpis ir yra skirtas pasirūpinti vieni kitais. Esame laimingi, kad su visa komanda galime prisidėti prie vaikų ir jų globėjų svajonių išpildymo“, – sakė „Satchel.eu“ vykdantysis direktorius Sergiy Barybin.

Labdaros renginyje vaikams pasirodė Šiuolaikinės intelektualios klounados teatro aktoriai. Vaikai taip pat turėjo galimybę susipažinti su „Ryto“ krepšininkais ir išbandyti savo jėgas krepšinio aikštelėje. O renginio vinimi tapo laisvų metimų pamokos bei krepšinio klubo bei partnerių dovanos.

„Kaip savivaldybė, jau kuri laiką turimomis priemonėmis skatiname profesionalius sporto klubus ir jų partnerius įsitraukti į socialinius projektus. Šis renginys yra vienas iš daugelio panašių iniciatyvų, skatinančių vaikus nuo mažumės pradėti aktyvią fizinę veiklą. Be to, kad šios iniciatyvos praskaidrina šventinį laikotarpį, tikimės, kad jos prisidės ir prie sporto populiarinimo bei nuolat vykdomos talentų paieškos sėkmės“, – pabrėžia Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Renginio organizatoriai tikisi tęsti iniciatyvą kasmet ir įkvėpti kitas įmones bei įstaigas prisidėti prie panašių projektų.

„Tikriausiai nėra nieko geriau prieš Kalėdas nei prisidėti prie tokių renginių. Artėjančių švenčių proga norėjome suteikti vaikams papildomo džiaugsmo per krepšinio prizmę. Labai džiugu, kad prie renginio stipriai prisidėjo prie mūsų partneriai – „Satchel.eu“ ir Vilniaus miesto savivaldybė bei drauge galėjome sukurti šią gražią šventę mažiesiems“, – teigė „Ryto“ direktorius Jaroslav Latušinskij.

„Ryto“ klubas, kurio dalininkė yra Vilniaus miesto savivaldybė, bendradarbiauti su „Satchel.eu“ pradėjo šių metų rugsėjį ir per tą laiką įgyvendino ne vieną projektą populiarinant krepšinį Vilniuje ir už jo ribų.

Nuotraukos Vilniaus „Ryto“