Startuoja 2016 metų ŠEIMOS rinkimai

Artėjant tarptautinei šeimos dienai, Daugiavaikių šeimų asociacija MES, bendradarbiaudama su „Šeimos institutuinicijuoja METŲ ŠEIMOS RINKIMUS, kuriuose kviečia dalyvauti Lietuvos gausias šeimas, savo pavyzdžiu skatinančias puoselėti šeimos vertybes.

Pagrindinis apdovanojimas (300 Eurų) bus skiriamas Metų ŠEIMAI 2016. Taip pat nominuotų šeimų laukia kiti vertingi prizai, kurie pradžiugins visus šeimos narius.

Šeimos gali dalyvauti iš visos Lietuvos. Laukiame šeimų aprašymų su fotografijomis. Šeimas siūlyti gali bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimynai, giminės ir draugai. Renkant METŲ GAUSIĄ ŠEIMĄ vadovausimės šiais kriterijais:
– šeimos gausumas.
– šeimos sugebėjimas ne tik išgyventi, bet ir gyventi. Tai reiškia, atrasti džiaugsmą ir vertybes šeimoje.
– šeimos narių dalyvavimas visuomeninėje veikloje.
– šeimos darna.

Šeimos charakteristikas su fotografijomis siųsti iki gegužės 1 dienos el. paštu info@dsa-mes.lt

Nuo gegužės 1 d. prasidės II konkurso etapas. Bus atrinkta 10 labiausiai visus kriterijus atitinkančių šeimų ir jų dosje bus kelbiama svetainėje www.dsa-mes.lt. Atrinktoms šeimoms bus duodamos papildomos užduotys – „namų darbai“. Viena iš jų – nufilmuoti savo šeimos prisistatymą. Jis turės būti įdomus, informatyvus ir sąmojingas.

Balsavimu bus atrinktos 5 labiausiai titulo vertos šeimos.

Nuo gegužės 7 d. pajudės III konkurso etapas, kuomet bus renkama 3 šeimos. Pagrindinį titulą organizatoriai pasilieka teisę skirti savo nuožiūra vienai iš 3 šeimų. Tačiau balsavimo rezultatai taip pat bus reikšmingi dėl kitų prizų.

Gegužės 15 d. bus apdovanota METŲ GAUSI ŠEIMA, o taip pat ir kitos, konkurse dalyvavusios šeimos.

Daugiau infirmacijos el. paštu inf@dsa-mes.lt arba tel. 8 605 65455.