Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Susitikimas su Angelina Zaleckaite ir knygos „Barselona. Muziejus po atviru dangumi“ pristatymas Vilniaus centrinėje bibliotekoje

Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į susitikimą su Angelina Zaleckaite ir knygos „Barselona. Muziejus po atviru dangumi“ pristatymą Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6), Konferencijų salėje (3 a.).

Angelina Zaleckaitė – kelionių vadovė, gidė, nardymo meistrė, keliautoja ir rašytoja. Ji daugiau nei septynerius metus gyvena ir dirba Barselonoje, o skatinama bičiulių, bendradarbių, turistų ir šeimos narių nusprendė pasidalyti sukaupta patirtimi ir žiniomis su keliautojais ir skaitytojais.

Barselona – vienas gražiausių ir lankomiausių miestų pasaulyje, apipintas legendomis ir padavimais, jo istoriją paveikė skirtingos tautos ir kultūros. Ši knyga – išsamus nepamainomas gidas po Barseloną, kuri dar vadinama muziejumi po atviru dangumi, Viduržemio jūros perlu, uostu į plačiuosius vandenis. Čia rasite antikinio ir šiuolaikinio meno, tūkstantį metų skaičiuojančių koplytėlių ir moderniosios architektūros šedevrų, siaurų senamiesčio gatvelių ir plačių prospektų, daugybę muziejų, parkų ir meno galerijų. Čia gyveno ir kūrė tokie žymūs menininkai kaip Antoni Gaudí, Pablas Picasso, Joanas Miró, Pedro Almodovaras ir kt.