Susitikimas su psichologe Lina Dirmote ir meditacijos mokytoja Agne Vėželyte + trumpametražio filmo „Laimingas gyvenimas“ peržiūra | Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Balandžio 23–29 d. Vilniaus centrinė biblioteka kviečia dalyvauti Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiuose.

Balandžio 24 d. 17.30 val. kviečiame į susitikimą su psichologe Lina Dirmote ir meditacijos mokytoja Agne Vėželyte bei trumpametražio filmo „Laimingas gyvenimas“ peržiūrą Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6).  Kartu kalbėsimės apie būtinybę stabtelti, atsipalaiduoti, dvasinės ramybės paieškas.

Lina Dirmotė yra psichologė psichoterapeutė, pedagogė, populiariosios psichologijos knygų autorė, „Gyvosios psichologijos“ studijos steigėja. Skaitytojų žinoma Vėželienės pavarde parašė šias didelio pasisekimo sulaukusias knygas: „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“, „Žuvis medyje“, „Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies“.

Agnė Vėželytė – meditacijos mokytoja, Penkių meilės stichijų teorijos autorė, „Gyvosios psichologijos“ studijos vadovė. Lina Dirmotė ir Agnė Vėželytė pristatys ir naujausią savo knygą „Penkios meilės stichijos“ (2023, Vilnius, Alma Littera).

Penkios meilės stichijos – tai teorija mokanti mus patogiai ir natūraliai gyventi Žemėje, skatinanti atsigręžti į gamtą ir suteikianti tvirtą pamatą psichinei sveikatai ir dvasinei gerovei.

„Laimingas gyvenimas“ – trumpo metro (16 min.) Kanados režisierės Amélie Hardy filmas meditaciniu tempu pasakojantis apie kaip niekad aiškią būtinybę atsitraukti. Ir kartais juokingais virstančius bandymus. Laimingas gyvenimas | La vie heureuse.

*Renginio metu galėsite įsigyti knygą „Penkios meilės stichijos“ su autorių autografais.

**Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.